2022 m. rugsėjo 29 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Informacija dėl rajono gatvių apšvietimo ir elektros energijos taupymo

Zarasų rajono savivaldybė nuolat investuoja į gatvių apšvietimo šviestuvų atnaujinimą. Šiuo metu Zarasų rajono gatves apšviečia 2200 šviestuvų, iš jų – 806 šviestuvai yra naujoviški, LED tipo, naudojantys kelis kartus mažiau elektros energijos negu tradiciniai šviestuvai.

 

2022 m. gegužės mėnesį Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu buvo patvirtinti šviestuvų keitimo darbai už 50 tÅ«kstančių eurų. Paskelbus atvirą viešojo pirkimo konkursą ir nustačius laimėtoją – UAB „Vigotema“, pradėti gatvių apšvietimo atnaujinimo darbai ir dar šÄ¯ rudenį bus atnaujintą 250 šviestuvų. Tačiau kelis kartus išaugus elektros energijos kainai, netgi atnaujintas gatvių apšvietimas reikalauja didelių išlaidų.

 

Nuo 2021 m. sausio 1 d. iki 2021 m. rugpjūčio 31 d. Zarasų rajono savivaldybės administracija už elektros energijos suvartojimą sumokėjo 70 152,18 Eur, už tą patį laikotarpį 2022 metais buvo sumokėta kelis kartus daugiau – 200 694,88 Eur. Dėl šio kainų šuolio, rajono Savivaldybės administracija nagrinėja galimus gatvių apšvietimo kaštų mažinimo variantus.

 

Taip pat Zarasų rajono seniūnijų seniūnai yra įpareigoti pateikti siūlymus dėl elektros energijos taupymo. Rajono Savivaldybė yra parengusi ir preliminarų planą dėl elektros energijos taupymo Zarasų rajono savivaldybės administracijos pastatuose.

 

Kviečiame ir rajono gyventojus teikti savo pasiÅ«lymus dėl elektros energijos taupymo. Juos galite teikti rajono Savivaldybės administracijos Statybos ir urbanistikos skyriaus vyriausiajam specialistui Petrui Kavoliui el. paštu: [email protected]

 

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija


Zarasų rajono savivaldybė 2022-09-20 14:12:14
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?