2020 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Informuojame apie asmenų priėmimą Zarasų rajono savivaldybėje

Primename, kad asmenys pateikti prašymą ar skundą asmeniškai gali visą darbo dienos laiką, taip pat pietų pertraukos metu bei dvi papildomas prašymų ir skundų priėmimo valandas per savaitę po Zarasų rajono savivaldybės administracijos darbo dienos laiko antradieniais ir trečiadieniais iki 18 val. (po darbo dienos laiko prašymus, pasiūlymus, pranešimus, skundus galite pateikti II a., 204 kab.).


Zarasų rajono savivaldybės vadovai asmenis priima nustatytu grafiku.


Visų kitų Zarasų rajono savivaldybės administracijos struktūrinių padalinių vadovai, į struktūrinius padalinius neįeinantys valstybės tarnautojai ir administracijos filialų – seniūnijų (administracijos struktūrinių teritorinių padalinių) vadovai ir kiti specialistai konsultuoja ir priima asmenis teisės aktais nustatyta tvarka (pagal poreikį ir galimybę kiekvieną darbo dieną darbo laiku).


Prašymus ir skundus, adresuotus Zarasų rajono savivaldybės merui, mero pavaduotojui, administracijos direktoriui, administracijos direktoriaus pavaduotojui, padaliniams raštu gali pateikti asmuo ar jo atstovas atvykus į administraciją Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, 105 kab., I a. arba į bet kurios Zarasų rajono savivaldybės administracijos seniūnijos administracinį pastatą.


Prašymą ar skundą galima atsiųsti paštu Savivaldybės interneto svetainėje skelbiamu adresu (Sėlių a. 22, 32110 Zarasai). Taip pat galima atsiųsti elektroninėmis priemonėmis – elektroniniu būdu per specialiai tam sukurtą informacinę sistemą (Elektroninius valdžios vartus, E. pristatymo informacinę sistemą), faksu, skelbiamu Savivaldybės interneto svetainėje, elektroniniu paštu, skelbiamu Savivaldybės interneto svetainėje (priimamasis@zarasai.lt arba info@zarasai.lt). Atkreipiame dėmesį, kad elektroninio pašto adresu prašymas arba skundas turi būti pateiktas taip, kad būtų galima atpažinti elektroninio dokumento formatą ir turinį; identifikuoti elektroninį parašą ir prašymą arba skundą pateikusį asmenį.


Informacija apie asmenų priėmimą bei jų aptarnavimą nuolat skelbiama Zarasų rajono savivaldybės internetinėje svetainėje www.zarasai.lt skyrelyje Asmenų priimamasis.


Audronė Sažinienė 2020-09-16 10:59:17
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?