2020 m. rugsėjo 19 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Investuoti į Zarasus kvies naujasis DVD

Zarasų rajono savivaldybės administracija išleido naująjį investicinį gidą DVD formatu. Jame lietuvių, anglų bei rusų kalbomis pristatomas Zarasų miesto potencialas, įgyvendinti bei planuojami įgyvendinti investiciniai projektai, glaudžiai susiję su turizmo sritimi.
 
Ši medžiaga bus pristatoma ne tik įvairiose tarptautinėse bei vietinėse parodose ir forumuose, tačiau ir pateikiama potencialiems investuotojams tiesiogiai. Pastaruoju metu Zarasus, kaip turizmui itin patrauklią teritoriją, atranda vis daugiau turistų, tad tikimasi, kad potencialą pastebės ir suinteresuoti investuotojai.
 
Zarasų rajono savivaldybės meras Arnoldas Abramavičius teigė, - „Investicijos Zarasuose yra laukiamos. Turėčiau paminėti, kad naujasis investicinis gidas ne tik pateikia mūsų miesto ir rajono potencialą, tačiau ir vizualiai pristato pagrindinius projektus, kuriuos įgyvendinsime jau pakankamai greitai“.
 
Pažymėtina, kad pastaraisiais metais viešajai Zarasų infrastruktūrai skiriama daug dėmesio – renovuota nemaža dalis miesto gatvių, sutvarkyta ir rekreacijai pritaikyta Zaraso ežero pakrantė, atidarytas jau ir tarptautiniuose konkursuose įvertintas apžvalgos ratas. Ateityje ketinama Zaraso ežero Didžiojoje saloje sukurti geriausią Lietuvoje ežerų tipo paplūdimį, teritorijoje tarp Zarasaičio ir Balto ežerų įrengti žiemos slidinėjimo trasą bei modernų ir profesionalius reikalavimus atitinkantį stadioną. Plačiau apie tai – naujojo investicinio gido ištraukoje:
 
Get the Flash Player to see this player.
 
Investicinio DVD gido sukūrimas ir tiražavimas finansuotas Europos Sąjungos paramos projekto „Rekreacijai patrauklių teritorijų detaliųjų planų parengimas pagal Zarasų miesto turizmo ir rekreacijos specialųjį planą“, projekto kodas Nr. VP1-4.2-VRM-04-R-91-001, bei Zarasų rajono savivaldybės lėšomis.
Nuotraukos

Zarasų rajono savivaldybė 2012-05-04 13:37:22