2022 m. birželio 25 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Ir vėl „Vasarą skaitome KITAIP“

Artėjant vasaros atostogoms Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka parengė vaikams ir jaunimui skaitymo ir laisvalaikio programą „Vasarą skaitome kitaip 2022“ ir pakvietė atostogauti su knyga, kÅ«rybiškai ir linksmai.

 

Vaikų literatÅ«ros skyriuje antradieniais 14.30 val. vyksta popietės su knyga. Jose kviečiami dalyvauti zarasiečiai ir miesto svečiai. Birželio 3, 7 ir 14 dienomis jau vyko veiklos su kÅ«rybinėmis dirbtuvėmis. Pirmosios popietės „Neriame į „Vasara su knyga“ dalyviai susipažino su jau ne pirmus metus vykstančio projekto „Vasara su knyga“ tikslu ir taisyklėmis. Sužinojo pagal kokias penkias temas šią vasarą akcijos dalyviai rinksis ir skaitys knygas. Perskaitė ir aptarė vaikų rašytojo Selemono Paltanavičiaus kÅ«rinėlį apie triušelį Tuką, pasakojo apie savo augintinius. PiešÄ— ir lipdė jų skulptÅ«rėles.

 

Antrasis susitikimas „Piknikas „Metų knygų penketukas vaikams“ kaip ir dera piknikui vyko Zaraso ežero pakrantėje. Dalyviai perskaitė, aptarė ir netgi išbandė kÅ«rinio personažo Nuko patirtus pojūčius. PiešÄ— kreidelėmis ant asfalto, rinko akmenukus ir su sugalvotais norais juos mėtė į Zaraso vandenis. Kai labai tiki, norai pildosi.

 

Popietės „Ir rašytojai buvo maži“ dalyviai skaitė, pasakojo apie savo pomėgius, išgirdo apie vaikų autorių mėgtus žaidimus. Lankydamiesi istorijų kÅ«rimo arbatinėje išgirdo draugų istorijas, geriau juos pažino. Pasidalino emocijomis.

 

Būsimų susitikimų dalyviai sužinos ką veikia Zarasų jaunimas, kaip rūpintis gyvūnais, ką mėgo skaityti tėveliai ir lankysis literatūros personažų pasaulyje.

 

Zina Černovienė,
Zarasų viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė
Nuotraukos autorės


Zarasų rajono savivaldybė 2022-06-22 13:28:05