2024 m. liepos 17 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Irkluotojų vasara

Puiki šiais metais vasara – karšta ir saulėta, todėl gera atostogauti prie Zarasų rajono ežerų. Džiaugiasi tokia vasara ir irkluotojai - juk daug smagiau treniruotis ir važiuoti į varžybas kai jas lydi geras ir startams palankus oras! Suprantu didmiesčių gyventojus: yra ko pavydėti zarasiškiams, turintiems puikias gamtos sąlygas ne tik pramogauti, bet ir rimtai sportuoti bei ruoštis varžyboms.
 
Šiųmetę liepą rajono irkluotojai dalyvavo trijose varžybose: joms ruošÄ—si rimtai ir kad galėtų siekti gerų startų bei užtarnautų medalių per dieną treniruodavosi net du kartus. Noras tobulėti, garsinti savąjį kraštą davė puikius rezultatus: štai Šiauliuose vykusiame Lietuvos baidarių ir kanojų moksleivių čempionate Marina Ovčinikova, Žymantė PrakapavičiÅ«tė ir Ala Grigorjeva iškovojo po 3 medalius, Anastasija Krasnova ir Marina Baukytė – po 2, Aurimas Pupelis  - 1 medalį. Negaliu nesididžiuoti zarasiškiais irkluotojais – namus sugrįžta net su 14 medalių!
 
Startavome ir Klaipėdoje, Danės upėje vykusiose varžybose „Žvejo šventė“, kuriose buvo tik vienas nuotolis – 200 m ir viena galinčių varžytis mergaičių amžiaus grupė, tad pajÅ«ryje laimėtu medaliu džiaugėsi tik Ala Grigorjeva, o štai finale irklavo tik dvi Kaliningrado srities atstovės, turėjusios susirungti su...zarasiškėmis. Prisimindama ,,Žvejų šventę“ džiaugiuosi puikiai organizuotu renginiu, vykusiomis irklavimo varžybomis, turėta proga pamatyti daug koncertų, fejerverkų, fontanų, šviesos bei muzikos ir lazerių šou, na ir žinoma, irkluotojų galimybe pasidžiaugti mÅ«siške Baltijos jÅ«ra.
 
Kiek vėliau Šiauliuose vykstančiame Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo jaunučių čempionate zarasiškiai varžėsi 200 m nuotolyje baidarėmis bei vienvietėmis ir dvivietėmis kanojomis. Jaunučių amžiaus grupėje Marina Očinikova ir Žymantė PrakapavičiÅ«tė buvo neaplenkemos, startavusios dviviete baidare Marina Baukytė ir Ala Grigorjeva laimėjo mergaičių grupėje, o Anastasija Krasnova su kolege šiauliete liko antros. Tad ir iš šių varžybų grįžome su užtarnautais medalių komplektais.    
 
2014 m. Aurimas Pupelis išsikovojo teisę Vengrijoje vykusiame Pasaulio jaunių baidarių ir kanojų irklavimo čempionate kartu su Visagino, Trakų ir Panevėžio sportininkais startuoti už Lietuvą keturviete baidare 1000 m nuotolyje ir bendroje įskaitoje užėmė 20 vietą. Džiaugiuosi šiuo Aurimo rezultatu, nes tokio lygio varžybose nėra paprasta startuoti. Dėkoju jo mamai, kuri prisidėjo prie sÅ«naus išvykos į varžybas finansavimo (Aurimo akreditaciją varžybose apmokėjo irklavimo klubas  „Koktitas“).  
 
Klubas „Koktitas“ irkluotojams organizavo dieninę sporto stovyklą, kurioje dalyvavo 23 irkluotojai. Penkias dienas linksmai leidome laiką prie Zaraso ežero: daug maudėmės, irklavome, organizavome smagius konkursus, sustiprėjome fiziškai.  
 
Labai džiaugiuosi zarasiškių irkluotojų vasara ir didžiuojuosi jų pasiekimais net neabejodama, kad kartu su manimi ir krašto sporto bendruomene, sportininkais ir jų tėveliais, džiaugiasi ir zarasiškiai.
 
Norinčius prisijungti prie Zarasų irkluotojų mielai kviečiu ateiti į treniruotes: renkamės darbo dienomis 15.30 val. prie įėjimo į Didžiąją salą (prie žalių vagonėlių). Ir sportiniais pasiekimais rašykime gražiausius Zarasų rajono istorijos puslapius!
 
Informaciją parengė trenerė - metodininkė Vida Memliukienė

Zarasų rajono savivaldybė 2014-08-16 16:03:40
MERĖ
Balsavimas už dalyvaujamojo biudžeto projekto idėjas
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?