2021 m. sausio 20 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Įsigaliojo draudimas rūkyti daugiabučių namų balkonuose

Gyventojų dėmesiui!
Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2020 m. gruodžio 22 d. įsakymas Nr. 1V-1357 „Dėl Prieštaravimo dėl tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių vartojimo daugiabučių namų balkonuose, terasose ir lodžijose pareiškimo, šio prieštaravimo atšaukimo ir informacijos apie daugiabučius namus, kuriuose draudžiama rÅ«kyti, paskelbimo, informacinių ženklų apie draudimą rÅ«kyti įrengimo tvarkos aprašo) patvirtinimo“ (toliau – Aprašas).


Apraše nustatyta prieštaravimo dėl tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių vartojimo (toliau – rÅ«kymas) daugiabučių namų balkonuose, terasose ir lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams, pareiškimo savivaldybei, šio prieštaravimo atšaukimo, informacijos apie daugiabučius namus, kuriuose draudžiama rÅ«kyti, paskelbimo ir informacinių ženklų apie draudimą rÅ«kyti daugiabučio namo balkonuose, terasose ir lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams, įrengimo tvarka.


Daugiabučio namo gyventojo prieštaravimas dėl rÅ«kymo daugiabučio namo balkonuose, terasose ir lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams, (toliau – prieštaravimas) pareiškiamas arba atšaukiamas, pateikiant rašytinį pranešimą savivaldybės administracijai el. paštu viesoji.tvarka@zarasai.lt arba adresu Sėlių a. 22, Zarasai.


Kai bent vienas daugiabučio namo gyventojas prieštarauja dėl rÅ«kymo daugiabučio namo balkonuose, terasose ir lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams, savivaldybės administracijos direktorius įformina sprendimą paskelbti, kad to daugiabučio namo balkonuose, terasose ir lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams, draudžiama rÅ«kyti. Toks sprendimas įsigalioja ne anksčiau kaip po 15 darbo dienų nuo jo priėmimo dienos. Apie sprendimą pranešama daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų administratoriui, jungtinės veiklos sutartimi įgaliotam asmeniui, daugiabučio gyvenamojo namo savininkų bendrijai ar kitam už namo bendrojo naudojimo objektų valdymą atsakingam asmeniui.


Prieštaravimas baigia galioti šiais atvejais:
•daugiabučio namo gyventojas atšaukia prieštaravimą;
•daugiabučio namo gyventojas, pareiškęs prieštaravimą, pakeičia gyvenamąją vietą;
•praėjus 6 mėnesiams nuo daugiabučio namo gyventojo, nedeklaravusio gyvenamosios vietos tame daugiabučiame name, pranešimo dėl prieštaravimo pareiškimo pateikimo dienos.
 

Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus informacija
 


Svetlana Veikšrienė 2021-01-04 17:40:57
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau Zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

 

Apklausa
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?