2019 m. sausio 19 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Iškelkime Lietuvos valstybės simbolį!

Šie metai mūsų šaliai išskirtiniai – Lietuva mini Valstybės atkūrimo šimtmetį. Tai – ypatinga, kiekvienam iš mūsų labai brangi sukaktis. Artėjančio šimtmečio, o taip pat ir pasididžiavimo savo Tėvyne jausmas juntamas visur, jis tarsi plazda ore, tad ir Zarasų rajono gyventojai neturi likti abejingi šiai svarbiai sukakčiai, o paminėdami šią šventę iškeltų Lietuvos valstybės simbolį – valstybės vėliavą.
 
Zarasų rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius primena rajono gyventojams vieno svarbiausių kiekvienos suverenios valstybės atributų – valstybės vėliavos – iškėlimo tvarką. Lietuvos valstybės vėliava prie, virš ar ant valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų, kitų įstaigų, įmonių ir organizacijų, nesvarbu, kokia jų nuosavybės forma, taip pat gyvenamųjų namų yra keliama valstybės švenčių dienomis:
 
Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną;
 
Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną;
 
Liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną.
 
Taip pat informuojame, kad visi piliečiai privalo gerbti vėliavas. Jos turi atitikti įstatymo nustatytus reikalavimus, būti tvarkingos ir nenublukusios. Naktį vėliava turi būti gerai apšviesta ir matoma. Ant vėliavos negalima rašyti ar kitaip jos gadinti. Valstybių vėliavos, iškeliamos kartu turi būti viename aukštyje ir kiek tai įmanoma panašaus dydžio. Skirtingų valstybių vėliavos išdėstomos abėcėlės tvarka pagal tų valstybių ar organizacijų pavadinimus. Iškeliant vėliavą vertikaliai, heraldinėje dešinėje pusėje yra geltona juosta, viduryje žalia, kairėje raudona.
 
Gražios Jums šventės !
  
Viešosios tvarkos skyriaus informacija

Viešosios tvarkos skyrius 2018-02-09 13:29:47
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Kaip vertinate rajono Savivaldybėje sprendžiamus Jūsų paklausimus?