2021 m. rugsėjo 27 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Išmanieji įrenginiai orientavimosi sporte

Zarasų orientavimosi sporto klubas „Šiurpys“ nuolat ieško bÅ«dų populiarinti orientavimosi sportą, padaryti jį patrauklesniu tiek profesionaliems sportininkams, tiek sporto mėgėjams, o taip pat ir žiÅ«rovams. Kiekvienais metais klubas dalyvauja tradicinėse orientavimosi bėgte, o šaltuoju metu orientavimosi slidėmis varžybose.


Tam, kad orientavimosi sportas išliktų populiarus, kiekvienais metais stengiamasi realizuoti vis naujas ir vis modernesnes idėjas šiame sporte. Orientavimosi sporto mėgėjams ir ne tik jiems, OK „Šiurpys“ suorganizavo įvairaus pobÅ«džio varžybas Zarasuose, bendradarbiaudamas su kitais orientavimosi sporto klubais ir kitose Lietuvos rajonuose.


OK „Šiurpys“ rengė orientavimosi labirintus vaikams, šeimų turnyrus, rogainingo varžybas, bendradarbiavo organizuojant Lietuvos orientavimosi čempionatus. Šiais metais, pasinaudojus gautu Zarasų rajono savivaldybės administracijos daliniu finansavimu pagal finansavimo kryptį „NVO veiklos stiprinimas“, klubas įsigijo įrangą, reikalingą treniruotėms ir varžybų organizavimui. Viso projekto vertė – 5500 Eur (iš jų 2950 Eur – Zarasų rajono savivaldybės lėšos).


Projekto metu įsigytos navigacijos priemonės naudojamos sporto varžybų transliacijoms realiu laiku. Tai suteikia galimybę žiÅ«rovams matyti sportininkų išsidėstymą trasoje, pasirinktus maršrutus bei greitį. Ši įranga aktuali ne tik varžybų, bet ir treniruočių metu. Sportininkai peržiÅ«rėję savo maršrutą gali įvertinti padarytas klaidas ir pagerinti orientavimosi sporto rezultatus.

Nauja įranga buvo išbandyta Europos jaunių ir jaunučių orientavimosi sporto čempionate „EYOC 2021“, kuris vyko rugpjūčio 20-22 dienomis Vilniuje. Varžybose dalyvavo Europos šalių rinktinių nariai, o OK „Šiurpys“ turėjo galimybę prisidėti organizuojant didžiulį europinį sporto renginį. Buvo įdėta daug darbo, tačiau – tai buvo puiki patirtis ir neišdildomi įspÅ«džiai.

Na, o rugpjūčio 28 d. bendradarbiaujant su Latvijos orientavimosi klubu „Ozons“ varžybų „Lieldienu balva“ transliacija surengta Rygoje.

Nuotraukos

Išmanieji įrenginiai orientavimosi sporte


Išmanieji įrenginiai orientavimosi sporte


Išmanieji įrenginiai orientavimosi sporte


Išmanieji įrenginiai orientavimosi sporte

2021-09-13 08:57:50
Koronavirusas
image
Laisvės angelas
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Tvarkau Zarasus
image
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
image
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?