2020 m. gegužės 25 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Išskirtinės sąlygos zarasiečiams: festivalis „Mėnuo Juodaragis XV“

Sulig vasara festivalio „Mėnuo Juodaragis XV“ organizatoriai bei Zarasų savivaldybė dalinasi džiugia žinia - šiemet, kaip ir praėjusiais metais, Zarasų krašo gyventojai renginyje galės dalyvauti išskirtinėmis sąlygomis. Suaugusieji jau dabar Zarasų turizmo informacijos centre (Sėlių aikštė 22, Zarasai) gali įsigyti vos 50 Lt kainuojantį, visas tris festivalio dienas galiosiantį bilietą. Nuolaida suaugusiems taikoma iki festivalio pradžios, t.y. iki rugpjūčio 23 dienos (imtinai). Prie festivalio vartų tokio bilieto turėtojas privalės pateikti dokumentą, kad jis - Zarasų rajono gyventojas (pasas, registracijos, darbuotojo ar mokymo įstaigos pažyma). Kitu atveju į festivalio teritoriją jie nebus įleidžiami.
 
Vietos mokiniai, pateikę galiojančius pažymėjimus, jiems taikoma nuolaida galės pasinaudoti tik renginio metu. Bilietas festivalio dienomis, nepriklausomai nuo to kiek Zarasų švietimo įstaigų auklėtiniai, renginyje užsibus, kainuos 30 Lt.
 
„Mėnuo Juodaragis“ – tai jau penkioliktą kartą vyksiantis festivalis. Dėka neišsenkančio kūrybiškumo, dėmesio tradicijoms ir didelės tiek koncertinės, tiek nekoncertinės veiklos pasiūlos, įvykis per savo gyvavimo laikotarpį tapo vienu didžiausių ir unikaliausių vasaros festivalių Lietuvoje. Praėjusiais metais, po nedidelės pertraukos, „Mėnuo Juodaragis“ vėl grįžo į jaukią ir gražią Zaraso ežero salą, o rugpjūčio 24-26 dienomis jis čia pat užbaigs ir 2012-ųjų vasarą.
 
Penkioliktasis festivalis siūlys dalyviams ypatingai įvairų atlikėjų sąstatą. Organizatoriai skelbia, jog „Mėnuo Juodaragis XV“ scenoje pasirodys Andrius Mamontovas, Alina Orlova, Veronika Povilionienė su Kariuomenės orkestru, kolektyvai „Kūlgrinda“, „Ugniavijas“, „Vydraga“, „Žalvarinis“, o taip pat ir užsienio atilikėjai – „Ataraxia“ (Italija), „Cruachan“ (Airija), „Dakha brakha“ (Ukraina), „Troum“ (Vokietija), „Svjata vatra“ (Estija), „Theodor bastard“ (Rusija) ir daugelis kitų. Įstabi ir kūrybiška aplinka bus kuriama pasitelkiant paukščių bei Lietuvos aviacijos istorijos temas. Atvyksiantiems ruošiama speciali oro balionų programa bei daug kitų malonių reginių ir užsiėmimų.
 
„Mėnuo Juodaragis XV“ rengėjai tikisi, jog jų kūrybiniai spendimai Zarasų krašte, bus pasitinkami draugiškai ir aktyviai, taip kaip ir praėjusiais kartais.

2012-06-07 12:43:56
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?