2021 m. kovo 5 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Įsteigta regiono plėtros taryba

Penktadienį įvyko nuotoliniu bÅ«du sušauktas Utenos  regiono plėtros tarybos steigiamasis susirinkimas. Prieš tai visos Utenos regiono savivaldybės pasirašÄ— Utenos regiono plėtros tarybos steigimo sutartį.
 
Rajono Savivaldybės taryba į regiono plėtros tarybą delegavo rajono Savivaldybės merą Nikolajų Gusevą ir rajono Savivaldybės tarybos narį Arnoldą Abramavičių.
 
Steigiamajame susirinkimebuvo patvirtinti Utenos regiono plėtros tarybos  nuostatai, personalinė tarybos kolegijos sudėtis ir  kolegijos darbo reglamentas.
 
Pagrindinė Kolegijos veiklos forma yra posėdžiai. Juose  bus sprendžiami  klausimai, susiję su regionų projektų, siÅ«lomų  finansuoti arba finansuojamų pagal programas, atranka ir įgyvendinimu, regiono plėtros plano keitimo ir kiti svarbÅ«s klausimai, skatinantys socialinę, ekonominę regiono plėtrą ir priemonių regiono savivaldybių socialinių ir ekonominių skirtumų mažinimui finansavimą ir įgyvendinimą.
 
Kitą savaitę numatyta surengti Utenos  regiono plėtros tarybos kolegijos posėdį, kuriame numatoma išrinkti kolegijos pirmininką ir kolegijos pirmininko pavaduotoją.
 
Petras Ivanovas,  
Mero patarėjas

Nuotraukose: vyksta Utenos regiono plėtros tarybos steigiamasis susirinkimas. 
Nuotraukos

Petras Ivanovas 2021-01-15 13:28:37