2022 m. rugpjūčio 12 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Įvyko penktasis Šaltupės piknikas

Praėjusį sekmadienį Zarasuose, Šaltupėje penktus metus iš eilės vyko graži šventė – Šaltupės piknikas. Nors šventė dėl lietingo oro įvyko savaitę vėliau nei buvo planuota, norintiems džiaugtis vasara – tai nesujaukė planų. Pikniku praėjusį sekmadienį mėgavosi virš 200 zarasiškių ir miesto svečių. Vaikai strikinėjo ant dviejų didelių ir vieno mažo batuto, dÅ«ko putų pursluose, skanavo cukraus vatą ir spragėsius, šypsenėlių stotelėse su Evelinos pagalba dailinosi veidukus, varžėsi SUMO imtynėse, pozavo momentinėms nuotraukoms, čiupinėjo tikrą didelį traktorių, mokėsi keptis ir skanavo picas su Dusetų moterų klubu bei varžėsi įvairiose rungtyse ir laimėjo paspirtukų, ponį ir begalę kitų puikių prizų!

 

Kas ir kodėl organizuoja Šaltupės pikniką?

Idėja surengti šventę Šaltupėje (ant netoliese esančio kalno) kilo vaikų ratelyje, kai buvome maži Šaltupės vaikai. BÅ«nant vaikais gana dažnai idėjos ir lieka idėjomis. Po gerų dvidešimt metų prisiminus savo vaikišką idėją, pagalvojau, o gal dabar išpildom tą vaikišką idėją? Pasikalbėjau su keliais bendraminčiais iš Šaltupės, kurie iškart sakė „darom!”. Taip 2018 m. padarėme pirmą pikniką „Ant kalno”. Po metų padarėme antrą ir taip pamažu augom. Augo ne tik piknikas bet ir mÅ«sų vaikai. Nuostabu yra stebėti kiek džiaugsmo galim sukurti vaikams. Apskritai, kaimynystė ir bendruomeniškumas yra didelė jėga. SusibÅ«rus į bendraminčių grupelę galima padaryti labai daug. Norėčiau kad Zarasų krašte vyktų kuo daugiau bendruomeniškų iniciatyvų. Tikrai daug ką galima padaryti ir be projektų. Žinokit pasidaro, kai darai!

 

Kas finansuoja pikniką?

Čia gal koks projektas? Ne.  Nors piknikas ir jo pramogos nemokamos – prie Šaltupės pikniko prisideda patys dalyviai (tie, kurie nori). Nuoširdus AČIŪ tiems, kurie finansiškai prisidėjo prie renginio išlaidų (putų, batutų, vatos, spragėsių): Indrė Bičiuchina-Zubova, Julija MičiÅ«nienė, Aleksandra Titarenko, Aliona VainiÅ«nienė, Modestas Stumbrys, Emilija Černiauskaitė-KiršÄ—, Dalia Banienė, Gintarė Garšanova, Viktorija Udalcova-Okuneva, Agnė Steponavičienė, Gediminas Skeirys, Neringa Merkienė, Agnė Barkė, Augustė Vitienė, Julija Filipova, Jurgita Mikutavičienė, ArtÅ«ras Strui, Audronė Kostiakovienė, Indrė Kuizinienė, Kęstutis Bagdanavičius, Vilija Bieliauskaitė, Gintaras Žižys, Giedrė Bieliauskaitė, Ieva GudavičiÅ«tė. JÅ«sų dėka visi laisvai mėgavomės pikniku kišenėse neieškodami euro ar dviejų.

 

 

Padėkos

Piknikas pavyko tik dėl didelio rato įsitraukusių žmonių, kurie tiesiog už „AČIŪ“ prisidėjo įvairiais dalykais. AČIŪ prisidėjusiems dovanėlėmis: Dianai ir Aurelijui Šeržintams už paspirtukus ir labai labai daug prizų, Daivai Šileikienei už knygeles ir smulkius priziukus. Taip pat ačiÅ« tiems, kurie tiesiog atėjo ir savo atneštais prizais papildė prizų fondą! AČIŪ neatlygintinai prisidėjusiems pramogomis: Rasai Juškėnienei už renginio vedimą ir žaidimus, Jurui Juškėnui už renginio įgarsinimą ir muziką, Eglei Vaitkevičienei už SUMO kostiumus, Evelinai Kisielienei už piešimą ant veidukų, Mindaugui Vaitkevičiui (MB Mingava) už galimybę pačiupinėti tikrą traktorių, „VAIKO LAIKAS“ edukatorėms Inai Bardinskienei ir Aleksandrai Titarenko, momentinių nuotraukų rėmėjai – Ingai Miškinienei, Kęstučiui Bagdanavičiui už mažąjį batutą. Už nuostabiai įamžintas viso pikniko akimirkas AČIŪ Audriui Lingei. Už pluoštą nuotraukų taip pat ačiÅ« ir Rimvydui Vaitkevičiui. AčiÅ« Dusetų moterų klubui už picų kepimo edukaciją! Pikniko metu pramogų paslaugas teikė Kidsparty.lt (batutai, vata, spragėsiai) ir Ugniessokis.lt (putos). Visas nuotraukas galite rasti ir pamatyti socialiniame tinkle Facebook su grotažyme #ŠaltupėsPiknikas. AČIŪ nuostabiems pikniko kaimynams (Vilkauskams, Gudavičiams bei super draugiškiems Zamariams) už pagalbą elektra, vandeniu. Taip pat AČIŪ šalia esantiems (Pupeikio ir Šyvoko) servisams kad buvo pasiruošÄ™ paskolinti elektros (neprireikė, bet vis tiek ačiÅ« už šansą). AČIŪ UAB „Zarasų komunalininkas“ už konteinerį ir talpas putų patrankos vandeniui. AČIŪ visiems dalyvavusiems ir padėjusiems pasiruošti bei susitvarkyti! Iki kitų metų!

 

Visos nuotraukos

1: https://bit.ly/3bsqqJt

2: https://bit.ly/3zYDPCJ

3: https://bit.ly/3zSb7TP

4: https://bit.ly/3bqp0zn

5: https://bit.ly/3bp8Nul

 

Šaltupės pikniko iniciatorė

Aurelija Trimonytė

 
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2022-08-04 16:08:39
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?