2020 m. rugsėjo 23 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Įvyko Zarasų rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis

2020 m. kovo 3 d. vyko Zarasų rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos (toliau – Komisija) posėdis, kurio metu buvo aptarta šiuo metu pasaulyje, Lietuvoje ir Zarasų rajone susidariusi situacija dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo.

 

Taip pat buvo aptartas Savivaldybės asmens sveikatos priežiūros įstaigų pasirengimas. Sveikatos įstaigų atstovai pažymėjo, kad susidarė labai sudėtinga situacija dėl apsirūpinimo asmeninėmis apsaugos priemonėmis, kadangi rinkoje jų paprasčiausiai nėra. Savivaldybės gydytoja informavo, kad laukiame SAM rašto iš Lietuvos savivaldybių asociacijos dėl poreikio pateikimo. Pateikus poreikį, asmens sveikatos priežiūros įstaigos bus aprūpintos iš valstybės rezervo.

 

Atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu suplanuota daug visuomeninių renginių, posėdyje buvo svarstoma tokių renginių vykdymo apribojimo klausimas. Buvo pristatytos šiuo metu pateikiamos rekomendacijos ir sprendžiama, ar apriboti masinių renginių vykdymą. Posėdžio metu buvo nuspręsta riboti masinius renginius uždarose patalpose, tačiau, atsižvelgęs į naujausias Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu pateikiamas rekomendacijas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, laikinai pavaduojantis administracijos direktorių Remigijus Lamanauskas nusprendė rekomenduoti riboti masinius renginius uždarose patalpose ir pasirašė įsakymą dėl rekomendacijų riboti masinius renginius.

 

Zarasų rajono savivaldybės
Ekstremaliųjų situacijų komisija
 


Svetlana Veikšrienė 2020-03-04 13:22:37
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?