2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Japonijos ambasadoje pristatytas Zarasų kraštas

Zarasų rajono savivaldybė gražiai bendradarbiauja su Japonijos ambasada. Jos ambasadorius, atstovai dažnai lankosi Zarasų krašte. Jie pabuvojo įvairiuose renginiuose, dalykiniuose susitikimuose, susipažino su rajono gamtos turtais, žmonėmis. Iš šių viešnagių svečiai iš Tekančios Saulės šalies atsiveža tik gerus įspūdžius. Į Zarasus visada atkeliauja oficialios padėkos už šiltą ir dalykišką priėmimą.


Šį sykį Japonijos ambasadorius Lietuvoje Jo Ekscelencija Shiro Yamasaki pakvietė į viešnagę Zarasų rajono savivaldybės merą Nikolajų Gusevą. Japonijos ambasadoriaus rezidencijoje Vilniuje meras susitiko su ambasadoriumi, dešimties savivaldybių iš Hokkaido regiono atstovais. Šį susitikimą organizavo Japonijos ambasada Lietuvoje ir Hokkaido savivaldybių asociacija .Jame taip pat dalyvavo ir devynių kitų Lietuvos savivaldybių atstovai.


Meras Nikolajus Gusevas papasakojo apie Zarasų krašto vystymo perspektyvas, pagrindinius prioritetus, numatytas ateities gaires, kalbėjo apie įdomius Zarasų krašto turistinius objektus, supažindino susitikimo dalyvius su turtinga ir įdomia Zarasų krašto istorija. Buvo parodytas filmas apie Zarasų kraštą ir jo žmones.


Susitikimo dalyviai išreiškė savo pasiryžimą toliau plėtoti draugiškus ryšius ir stiprinti visapusišką Japonijos savivaldybių ir Zarasų krašto bendradarbiavimą įvairiose veiklos srityse.

 

Petras Ivanovas
Nuotraukose – susitikimų Japonijos ambasadoje akimirkos.

Nuotraukos

Svetlana Veikšrienė 2019-10-22 14:55:11