2019 m. gegužės 27 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Skelbiamas Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos projektų finansavimo konkursas. Paraiškos priimamos nuo 2019 m. balandžio 30 d. iki 2019 m. gegužės 29 d.

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Jaunimo diena be kompiuterių ir be mobiliųjų telefonų

Kompiuteris ir telefonas – tai geriausias daugelio vaikų laisvalaikio leidimo būdas. Tačiau būtina pusiausvyra, jei vaikas sėdi prie kompiuterio ir nuolat plepa telefonu, jis privalo kasdien mažiausiai dvi valandas sportuoti arba užsiimti kita jį dominančia veikla.
                     
2017-08-11 visuomenės sveikatos biuras dirbantis Zarasuose „Tarptautinę jaunimo dieną“ paminėjo kartu su Šaulių kaimo bendruomene. Diena be mobiliųjų telefonų ir kompiuterių. Sveikatos priežiūros specialistė Regina Antipova vedė viktoriną „Kompiuterių ir mobiliųjų telefonų poveikis vaikų sveikatai“ ir papasakojo apie kompiuterių ir mobiliųjų telefonų žalą žmogui. Su mažaisiais bendruomenės nariais žaidė žaidimą „Sveikas ir nesveikas maistas“. Visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė Violeta Chažauskienė mokino pirštukų gimnastikos ir mankštintis bei eiti šiaurietiškai su šiaurietiškomis lazdomis. Mankštinomės, žaidėme, piešėme ir visai nepasigedome kompiuterių ir mobiliųjų telefonų. Ačiū dalyvavusiems!
 
Visuomenės sveikatos biuro stebėsenos specialistė Violeta Chažauskienė

2017-08-16 16:31:47