2024 m. gegužės 18 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

,,Jeigu nori būti stiprus – bėgiok, nori būti gražus – bėgiok, nori būti protingas – bėgiok“ (senovės graikų išmintis)

Nuo 2008-ųjų  pirmąjį spalio šeštadienį Lietuvoje švenčiama KÅ«no kultÅ«ros ir sporto diena. Pirmasis mėnesio šeštadienis buvo pasirinktas todėl, kad 1934 m. spalio 1 d. Lietuvoje pradėjo veikti KÅ«no kultÅ«ros rÅ«mai  - pirmoji valstybinė sporto įstaiga.
 
2014 m. spalio 4-ąją, svarbią sportuojančiai bendruomenei dieną, Zarasų sporto centras pakvietė visus neabejingus bėgimui gyventojus bei svečius į vienos mylios bėgimą ,,Sportas jauniems – kÅ«no kultÅ«ra visiems“, kuris driekėsi Magučių stadiono bei Zarasaičio paplÅ«dimio teritorijomis.
 
Bėgimo šventę pradėjusi Zarasų sporto centro direktorė Danutė Kukalienė pasidžiaugė antrus metus vykstančiu sportą mėgstančių žmonių susibÅ«rimu, kviesdama ir toliau tęsti pasirinktą gyvenimo bÅ«dą.
 
Dalyvavęs bėgime Zarasų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Nikolajus Gusevas susirinkusius pasveikino su Lietuvoje švenčiamomis KÅ«no kultÅ«ros ir sporto bei Tarptautine mokytojo dienomis. ,,Visi daugiau judėkime. Džiugu, kad bėgime dalyvaujantys žmonės sau jau įrodė, kad tai gali“, - sakė Nikolajus Gusevas.
 
,,Linkiu gero starto ir sėkmingo finišo. Juk kiekvienas iš jÅ«sų, skyręs sveikatinimuisi laiką ir laisvadienį nutaręs susitikti su bendraminčiais, jau esate nugalėtojas“, - sveikindamas sakė Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius RamÅ«nas Keršys.
 
Na, o bėgimo Zarasuose statistika tokia: šiemet jame dalyvavo 61 dalyvis, tarp kurių buvo Panevėžio rajone įsikÅ«rusio Lietuvos kariuomenės sausumos pajėgų karaliaus Mindaugo husarų bataliono kariai Edgaras Pikšrys, Tomas Grigorjevas ir Rolandas Jusys, sporto veteranas Juozas Matijošaitis, gausiausiai dalyvaujanti Ketlerių šeima ir kiti. Pirmasis bėgimo finišo liniją kirto Eduardas Novičenko, antrasis – Artiomas Aleksejevas, trečiasis – ArtÅ«ras Novičenko. Pirmoji atbėgusi silpnosios lyties atstovė – Gabrielė Zavackaitė.
 
Finišavus karšta arbata ir mažomis dovanėlėmis buvo pagerbti visi bėgimo šventės dalyviai, o kai kuriems iš jų už dalyvavimą 2014 m. Europos judėjimo savaitės bėgime buvo įteikti ISKA ir Lietuvos kaimo sporto ir kultÅ«ros asociacijos ,,Nemunas“ diplomai:
 
jauniausiam vienos mylios bėgimo ,,Sportas jauniems – kÅ«no kultÅ«ra visiems“ dalyviui trimečiui Aidui Burunovui,
 
vyriausiam vienos mylios bėgimo ,,Sportas jauniems – kÅ«no kultÅ«ra visiems“ dalyviui Juozui Matijošaičiui,
 
dalyvavusioms Burunovų, Gusevų, Ketlerių, Laurikėnų ir Novičenko šeimoms,
 
Panevėžio rajone įsikÅ«rusio Lietuvos kariuomenės sausumos pajėgų karaliaus Mindaugo husarų bataliono kariams Edgarui Pikšriui, Tomui Grigorjevui ir Rolandui Jusiui.
 
Nuoširdžiai dėkojame visiems vienos mylios bėgimo ,,Sportas jauniems – kÅ«no kultÅ«ra visiems“ dalyviams ir juos palaikiusiems šeimos nariams bei draugams ir bėgimo šventę organizavusiems Zarasų sporto centro darbuotojams.
 
Nuotraukos Vitalijaus ŠÄerbakovo ir Valerijaus Memliuko.
 
Zarasų rajono savivaldybės informacija
_____________________________________________________________
Draudžiama zarasai.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio zarasai.lt sutikimo, o jei sutikimas bus gautas, bÅ«tina nurodyti zarasai.lt kaip informacijos šaltinį ir aktyvuoti  nuorodą į jį 

Zarasų rajono savivaldybė 2014-10-04 17:04:44
MERĖ
Darbas jaunimui vasarą
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?