2020 m. rugpjūčio 4 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

,,Jeigu nori būti stiprus – bėgiok, nori būti gražus – bėgiok, nori būti protingas – bėgiok“ (senovės graikų išmintis)

Nuo 2008-ųjų  pirmąjį spalio šeštadienį Lietuvoje švenčiama Kūno kultūros ir sporto diena. Pirmasis mėnesio šeštadienis buvo pasirinktas todėl, kad 1934 m. spalio 1 d. Lietuvoje pradėjo veikti Kūno kultūros rūmai  - pirmoji valstybinė sporto įstaiga.
 
2014 m. spalio 4-ąją, svarbią sportuojančiai bendruomenei dieną, Zarasų sporto centras pakvietė visus neabejingus bėgimui gyventojus bei svečius į vienos mylios bėgimą ,,Sportas jauniems – kūno kultūra visiems“, kuris driekėsi Magučių stadiono bei Zarasaičio paplūdimio teritorijomis.
 
Bėgimo šventę pradėjusi Zarasų sporto centro direktorė Danutė Kukalienė pasidžiaugė antrus metus vykstančiu sportą mėgstančių žmonių susibūrimu, kviesdama ir toliau tęsti pasirinktą gyvenimo būdą.
 
Dalyvavęs bėgime Zarasų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Nikolajus Gusevas susirinkusius pasveikino su Lietuvoje švenčiamomis Kūno kultūros ir sporto bei Tarptautine mokytojo dienomis. ,,Visi daugiau judėkime. Džiugu, kad bėgime dalyvaujantys žmonės sau jau įrodė, kad tai gali“, - sakė Nikolajus Gusevas.
 
,,Linkiu gero starto ir sėkmingo finišo. Juk kiekvienas iš jūsų, skyręs sveikatinimuisi laiką ir laisvadienį nutaręs susitikti su bendraminčiais, jau esate nugalėtojas“, - sveikindamas sakė Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius Ramūnas Keršys.
 
Na, o bėgimo Zarasuose statistika tokia: šiemet jame dalyvavo 61 dalyvis, tarp kurių buvo Panevėžio rajone įsikūrusio Lietuvos kariuomenės sausumos pajėgų karaliaus Mindaugo husarų bataliono kariai Edgaras Pikšrys, Tomas Grigorjevas ir Rolandas Jusys, sporto veteranas Juozas Matijošaitis, gausiausiai dalyvaujanti Ketlerių šeima ir kiti. Pirmasis bėgimo finišo liniją kirto Eduardas Novičenko, antrasis – Artiomas Aleksejevas, trečiasis – Artūras Novičenko. Pirmoji atbėgusi silpnosios lyties atstovė – Gabrielė Zavackaitė.
 
Finišavus karšta arbata ir mažomis dovanėlėmis buvo pagerbti visi bėgimo šventės dalyviai, o kai kuriems iš jų už dalyvavimą 2014 m. Europos judėjimo savaitės bėgime buvo įteikti ISKA ir Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos ,,Nemunas“ diplomai:
 
jauniausiam vienos mylios bėgimo ,,Sportas jauniems – kūno kultūra visiems“ dalyviui trimečiui Aidui Burunovui,
 
vyriausiam vienos mylios bėgimo ,,Sportas jauniems – kūno kultūra visiems“ dalyviui Juozui Matijošaičiui,
 
dalyvavusioms Burunovų, Gusevų, Ketlerių, Laurikėnų ir Novičenko šeimoms,
 
Panevėžio rajone įsikūrusio Lietuvos kariuomenės sausumos pajėgų karaliaus Mindaugo husarų bataliono kariams Edgarui Pikšriui, Tomui Grigorjevui ir Rolandui Jusiui.
 
Nuoširdžiai dėkojame visiems vienos mylios bėgimo ,,Sportas jauniems – kūno kultūra visiems“ dalyviams ir juos palaikiusiems šeimos nariams bei draugams ir bėgimo šventę organizavusiems Zarasų sporto centro darbuotojams.
 
Nuotraukos Vitalijaus Ščerbakovo ir Valerijaus Memliuko.
 
Zarasų rajono savivaldybės informacija
_____________________________________________________________
Draudžiama zarasai.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio zarasai.lt sutikimo, o jei sutikimas bus gautas, būtina nurodyti zarasai.lt kaip informacijos šaltinį ir aktyvuoti  nuorodą į jį 

Zarasų rajono savivaldybė 2014-10-04 17:04:44