2021 m. sausio 20 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Jubiliejinės Laisvės gynėjų dienos minėjimas Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje

Šiandien minima Sausio 13-oji – mÅ«sų džiugesio ir pasididžiavimo diena, kuri leidžia mums su dėkingumu žiÅ«rėti į praeitį ir su tikėjimu, kad viskas bus gerai – į ateitį. Šiemet Laisvės gynėjų 30-metis kitoks – be masinių renginių, didelių laužų, žmonių susibÅ«rimų... Jis kitoks, bet labai svarbus ir stipriai išgyvenamas kiekvieno mÅ«sų širdyse.


Zarasų rajono švietimo, kultÅ«ros, valstybinės įstaigos šiandien Sausio 13-osios sukaktį minėjo labai įvairiai ir kÅ«rybiškai: nuo 8 val. ryto dažname lange degė atminimo liepsnelės, o mokyklos, dirbančios nuotoliniu bÅ«du, kvietė į atviras pilietiškumo pamokas mokinius, tėvelius, mokytojus, rajono vadovus. Tokioje nuoširdžioje ir prisiminimais kupinoje atviroje Dusetų Kazimiero BÅ«gos gimnazijoje vykusioje pamokoje dalyvavo Sausio 13-osios dalyvis, Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas, prieš 30 metų tą lemtingą naktį dalyvavęs Laisvės kovoje prie Lietuvos parlamento rÅ«mų. Pamokos metu buvo dar kartą prisiminti mÅ«sų šaliai lemtingi įvykiai, pagerbi žuvusieji už mÅ«sų laisvę, linkėta ir toliau visiems likti vieningais ir giliai tikintiems savo šalies sėkme ir klestėjimu, juk mÅ«sų tauta, nors ir negausi, tačiau stipri, išskirtinė ir nepaprasta.


Sausio 13-osios įvykiai, vaizdai, mintys sugulė į Dusetų Kazimiero BÅ«gos gimnazijos mokinių piešinius ir rašinius.
 

Priedai
Nuotraukos


Svetlana Veikšrienė 2021-01-13 16:46:36
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau Zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

 

Apklausa
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?