2022 m. rugpjūčio 12 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

JUODAS KAMPAS Akcija „Darom“. Ar ji tikrai vyko?

 Šiukšlina? Baisu net pažiÅ«rėti: vos diena kita po akcijos, o jau visur vėl pilna šiukšlių! Daroma žala gamtai, darkomas toks gražus kraštovaizdis, kuriuo mėgaujasi ne tik žmonės, bet ir mes, žiurkės.
Manau, jog noras padėti gamtai, ją puoselėti turi bÅ«ti skiepijamas ilgą laiką ir tikrai dažniau nei kartą per metus. O ir minėta akcija – ar ji vyksta su užsidegimu, noru padėti mÅ«sų Žemei? Nemanau. Mano, Žiurkės, nuomone, reikia daugiau informacijos apie tokias akcijas, trÅ«ksta motyvacijos, aktyvesnio organizavimo, paraginimo. Kuo daugiau žmonių susirinks, tuo bus smagiau netgi tokiame darbe, kaip renkant šiukšles. O ir rezultatas bus kitoks.
Ir dar. Labiausiai pasipiktinome dėl šiukšlių saloje, prie suolelių, ežero pakrantėje. Yra įrengta viskas, kad galėtume gerai praleisti laiką, tačiau tose vietose kai ko nėra. Spėkite, ko? Taip, šiukšliadėžių! Manau, jog tam laikui, per kurį nėra vykdoma „Darom“ akcija, mÅ«sų miestas bÅ«na neparengtas švarai ir tvarkai palaikyti, ypač atokesni jo kampeliai. 
Žinau, aš nesu žmonių mėgstamas gyvÅ«nėlis, tačiau norėčiau, kad išgirstumėte mane. Ypač kreipiuosi į jaunimą – saugokite gamtą ir aplinką, kurioje gyvenate jÅ«s, o vėliau gyvens jÅ«sų vaikai. Net jei nėra pastangų ir nurodymų „iš aukšÄiau“, jÅ«s patys turite imtis iniciatyvos.
Pasipiktinusios JUODO KAMPO gyventojos Piktosios Žiurkės mintis užrašÄ— ir fotografavo Milda KOLESNIKOVAITĖ
 
NuotraukosEimantė Petrauskaitė 2012-05-06 16:20:13