2020 m. liepos 15 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

JUODAS KAMPAS Akcija „Darom“. Ar ji tikrai vyko?

 Šiukšlina? Baisu net pažiūrėti: vos diena kita po akcijos, o jau visur vėl pilna šiukšlių! Daroma žala gamtai, darkomas toks gražus kraštovaizdis, kuriuo mėgaujasi ne tik žmonės, bet ir mes, žiurkės.
Manau, jog noras padėti gamtai, ją puoselėti turi būti skiepijamas ilgą laiką ir tikrai dažniau nei kartą per metus. O ir minėta akcija – ar ji vyksta su užsidegimu, noru padėti mūsų Žemei? Nemanau. Mano, Žiurkės, nuomone, reikia daugiau informacijos apie tokias akcijas, trūksta motyvacijos, aktyvesnio organizavimo, paraginimo. Kuo daugiau žmonių susirinks, tuo bus smagiau netgi tokiame darbe, kaip renkant šiukšles. O ir rezultatas bus kitoks.
Ir dar. Labiausiai pasipiktinome dėl šiukšlių saloje, prie suolelių, ežero pakrantėje. Yra įrengta viskas, kad galėtume gerai praleisti laiką, tačiau tose vietose kai ko nėra. Spėkite, ko? Taip, šiukšliadėžių! Manau, jog tam laikui, per kurį nėra vykdoma „Darom“ akcija, mūsų miestas būna neparengtas švarai ir tvarkai palaikyti, ypač atokesni jo kampeliai. 
Žinau, aš nesu žmonių mėgstamas gyvūnėlis, tačiau norėčiau, kad išgirstumėte mane. Ypač kreipiuosi į jaunimą – saugokite gamtą ir aplinką, kurioje gyvenate jūs, o vėliau gyvens jūsų vaikai. Net jei nėra pastangų ir nurodymų „iš aukščiau“, jūs patys turite imtis iniciatyvos.
Pasipiktinusios JUODO KAMPO gyventojos Piktosios Žiurkės mintis užrašė ir fotografavo Milda KOLESNIKOVAITĖ
 
NuotraukosEimantė Petrauskaitė 2012-05-06 16:20:13
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?