2022 m. lapkričio 30 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Juodas kampas: Kuria grožį... negražiai

Atėjus vasarai moksleiviams prasidėjo atostogos, o darbininkams – pats darbų įkarštis. Negaliu atostogauti ir aš, JUODO KAMPO gyventoja Piktoji Žiurkė. Kaip gi atostogausi, jei visokiausios negerovės akis bado.
 
 
Zarasuose, D. Bukonto gatvėje, pradėtas statyti apžvalgos ratas – tai bus kažkas įdomesnio bei naujesnio patiems zarasiškiams, galbÅ«t labiau trauks turistus aplankyti mÅ«sų miestą. Net aš, Piktoji Žiurkė, laukiu nesulaukiu, kada galėsiu užsiropšti ant tos „spiralės“ ir pasižvalgyti po ežerų platybes, todėl sukus apsukus vis nubėgu pažiÅ«rėti statybų. Tiesa, dabar jau rečiau, nes...
 
Džiaugiuosi, kad mÅ«sų miestas keičiasi, gražėja. Bet... Apmaudu, tačiau labai dažnai geruose dalykuose bÅ«na tas ,,bet“, taigi ir šis kartas – ne išimtis. Bėgant pro bÅ«simą Zarasų puošmeną labai gražu bÅ«tų matyti darbininkus kruopšÄiai dirbant, tačiau labai dažnai pastebėdavau juos vis sėdiniuojančius jau beveik įrengtoje mašinų stovėjimo aikštelėje šalia bÅ«simojo apžvalgos rato ir... „besigaivinančius“ „gaiviaisiais gėrimais“. Nesvarbu, ar tai bÅ«tų savaitės pradžia, vidurys ar pabaiga, dažniausiai pamatydavau tą patį vaizdą. Ir ne tik matydavau – nosytę pakutendavo tų ,,gaiviųjų gėrimų“ kvapai... Dabar statybose lankausi rečiau, mat kartą vienas toks svirduliuojantis (matyt, gerokai „persidirbęs“) darbininkėlis manęs vos nesutraiškė.
 
Taip, su tokiais darbininkais tikriausiai negreitai išvysime rezultatą. Be to, juk tai mato ir vaikai, kurie ten taip pat dažnai atbėga pažioplinėti (tikrai nenorėčiau, kad mano mažieji žiurkiukai pamatytų tokį vaizdelį), vėlgi darbai vyksta miesto pradžioje, tad ir atvažiuojantys tikrai nesusidaro geros nuomonės.
 
Manau, į tai turėtų atkreipti dėmesį apžvalgos ratą statančios organizacijos vadovai ir labiau kontroliuoti, kaip darbo metu dirba ir ką veikia, kai „ilsisi“, jų darbininkai.
 
JUODO KAMPO gyventoja Piktoji Žiurkė

Eimantė Petrauskaitė 2010-07-08 15:50:18
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?