2022 m. gruodžio 2 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Juodas kampas

Užrakintas medicinos kabinetas
Sveiki, čia vėl aš, JUODO KAMPO gyventoja Piktoji Žiurkė. O nutiko man štai kokia istorija.
 
Dar gegužės mėnesį Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje grauždama ketvirtą istorijos vadovėlio puslapį pasijutau nekaip. Net nežinau, nuo ko – galbÅ«t nuo senos knygos, o gal nuo tų spalvotų grÅ«delių, kurių aną dieną buvo gausiai paberta ties mano urvelio anga.
 
Šiaip ar taip, suskatau ieškoti pagalbos. Juk mokykloje turi bÅ«ti medicinos seselė, kuri padėtų tokiems skausmo broliams kaip aš.
 
Susirandu Sveikatos kabinetą – ak, kaip gerai, darbo laikas nesibaigęs, bent taip parašyta ant durų. Na, ir ką jÅ«s manot! Krebždenuosi prie durų, krebždenuosi, o durys, pasirodo, taigi užrakintos, medicinos seselė kažin kur pasivaikšÄioti išÄ—jusi. Tupiu aš kampe prie antros iš kairės nulūžusios suoliuko kojos ir vis laukiu pagalbos. PratÅ«nojau ten kokius tris ar keturis pertraukų-pamokų skambučius, bet taip nieko ir nesulaukiau. Nesulaukė jos ir keli jaunuoliai, kurie, nežinia kokių bėdų prispirti, taip pat veltui spaudė Sveikatos kabineto durų rankeną.
 
Žiurkė ne kurmis, galvoju, ėmiau ir per keletą dienų atlikau tyrimą, o tam kad mano darbas nenueitų veltui, sudariau tokį tvarkaraštį, pagal kurį jÅ«s galėsite orientuotis, kurią pertrauką pagalbos sulaukti yra didžiausi šansai. (X reiškia – seselės nebÅ«ta, V – seselė pasirodė, dienos pasirinktos atsitiktine tvarka)
 
Smalsumo vedama nutariau žvilgtelti į medicinos seselės postą Zarasų Pauliaus Širvio pagrindinėje mokykloje. Pasirodo, čia tikėtis pagalbos gali dar rečiau.
 
Manyčiau, nėra gerai, kad mokyklose, kuriose pilna vaikų bei jaunuolių ir bet kada gali prireikti medicinos pagalbos, ne visada surasi medikę. O kaip jūs manote?
Nuotraukos

Užrakintas medicinos kabinetas


Zarasų Pauliaus Širvio pagrindinė mokykla


Zarasų ,,ĄžuoloEimantė Petrauskaitė 2010-06-11 18:09:15
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?