2020 m. liepos 12 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Juodas kampas

Užrakintas medicinos kabinetas
Sveiki, čia vėl aš, JUODO KAMPO gyventoja Piktoji Žiurkė. O nutiko man štai kokia istorija.
 
Dar gegužės mėnesį Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje grauždama ketvirtą istorijos vadovėlio puslapį pasijutau nekaip. Net nežinau, nuo ko – galbūt nuo senos knygos, o gal nuo tų spalvotų grūdelių, kurių aną dieną buvo gausiai paberta ties mano urvelio anga.
 
Šiaip ar taip, suskatau ieškoti pagalbos. Juk mokykloje turi būti medicinos seselė, kuri padėtų tokiems skausmo broliams kaip aš.
 
Susirandu Sveikatos kabinetą – ak, kaip gerai, darbo laikas nesibaigęs, bent taip parašyta ant durų. Na, ir ką jūs manot! Krebždenuosi prie durų, krebždenuosi, o durys, pasirodo, taigi užrakintos, medicinos seselė kažin kur pasivaikščioti išėjusi. Tupiu aš kampe prie antros iš kairės nulūžusios suoliuko kojos ir vis laukiu pagalbos. Pratūnojau ten kokius tris ar keturis pertraukų-pamokų skambučius, bet taip nieko ir nesulaukiau. Nesulaukė jos ir keli jaunuoliai, kurie, nežinia kokių bėdų prispirti, taip pat veltui spaudė Sveikatos kabineto durų rankeną.
 
Žiurkė ne kurmis, galvoju, ėmiau ir per keletą dienų atlikau tyrimą, o tam kad mano darbas nenueitų veltui, sudariau tokį tvarkaraštį, pagal kurį jūs galėsite orientuotis, kurią pertrauką pagalbos sulaukti yra didžiausi šansai. (X reiškia – seselės nebūta, V – seselė pasirodė, dienos pasirinktos atsitiktine tvarka)
 
Smalsumo vedama nutariau žvilgtelti į medicinos seselės postą Zarasų Pauliaus Širvio pagrindinėje mokykloje. Pasirodo, čia tikėtis pagalbos gali dar rečiau.
 
Manyčiau, nėra gerai, kad mokyklose, kuriose pilna vaikų bei jaunuolių ir bet kada gali prireikti medicinos pagalbos, ne visada surasi medikę. O kaip jūs manote?
Nuotraukos

Užrakintas medicinos kabinetas


Zarasų Pauliaus Širvio pagrindinė mokykla


Zarasų ,,ĄžuoloEimantė Petrauskaitė 2010-06-11 18:09:15