2022 m. rugpjūčio 16 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Kalėdinė eglutė: Naujas KONKURSAS auksarankiams

Kasmet artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams jaunimo laikraštis „Tu – ne vienas“ skelbia piešinių ar rankdarbių konkursą, kuriame pakviečia dalyvauti tiek vaikus ir jaunimą, tiek suaugusius. Jau karpėme snaiges ir angelus, piešÄ—me kalėdinius sveikinimus, pernai gaminome žaislus kalėdinei eglutei. O štai pati eglutė, be kurios nė neįsivaizduojame šių didžiausių metų švenčių, kažkaip liko užmiršta. Skubame pasitaisyti ir kviečiame dalyvauti KALĖDINĖS EGLUTĖS konkurse!
Konkurse gali dalyvauti visi „Tu – ne vienas“ skaitytojai. Papuoštą kalėdinę eglutę galite piešti ar tapyti, išmegzti ar išsiuvinėti, tai gali bÅ«ti skiautinys, nėrinys, aplikacija, karpinys ar kitomis technologijomis sukurtas darbelis. Jis neturėtų bÅ«ti didelis – ne didesnis nei A4 formato popieriaus lapas, dar geriau – perpus mažesnis (taupykime!), kitoje pusėje bÅ«tinai turi bÅ«ti užrašyta: autoriaus vardas, pavardė, gyvenamoji vieta, jei mokinys – mokykla ir klasė. Taip pat visi dalyviai privalo nurodyti savo amžių, nes nugalėtojai bus renkami trijose amžiaus grupėse: *iki 11 metų, *nuo 11 iki 19 metų, *nuo 19 metų ir vyresni. Darbai bus vertinami pagal jų originalumą, šventišką nuotaiką, autorių kÅ«rybingumą.
 
Konkursas tęsis iki gruodžio 19 dienos. Jo nugalėtojai bus paskelbti kalėdiniame laikrašÄio „Zarasų kraštas“ numeryje (gruodžio 23 d.), tad šventišką nuotaiką galės dar labiau nuspalvinti pasidovanodami sau puikų prizą. Gražiausi darbeliai bus spausdinami „Tu – ne vienas“ ir „Zarasų krašto“ puslapiuose visą konkursinį laiką.
Laiko ne tiek ir daug, tad nedelskite. Tamsiais rudens vakarais apsiginkluokite spalvomis, žirklėmis, siūlais ar kitais reikmenimis bei medžiagomis ir sukurkite kitus bei save patį nudžiuginsiančią kalėdinę eglutę. Moksleiviai, ko gero, galėtų kurti ir dailės bei technologijų pamokų metu. Labai norėtųsi sulaukti ir meno mokyklų auklėtinių kūrinių, nors paprastai jų prisikalbinti nepavyksta...
Laukiame jūsų darbų ir visiems linkime sėkmės!
„Tu – ne vienas“ redakcija
 
NuotraukosEimantė Petrauskaitė 2011-11-13 17:06:56