2023 m. vasario 2 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

„Kalėdų stebuklo belaukiant“

Kviečiame į klasikinės muzikos koncertą „Kalėdų stebuklo belaukiant“ lapkričio 26 d. 18.30 val. Zarasų Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje.

 

Programoje: G. Maccini, G. B. Pergolesi, G. F. Hendel, A. Corelli, E. Morricone, D. Pernambuk, L. Bernstein kuriniai atliekami vokalu, vibrofonu, styginiais (smuikas, altas, gitara) ir pučiamaisiais.

 

Svečiuose:
Marius ŠinkÅ«nas (vibrofonas) – daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, vienintelis profesionalus vibrofonininkas Lietuvoje. Marius savo žinias gilino ir koncertavo PrancÅ«zijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Japonijoje. Veda vibrofono meistriškumo kursus, koncertuoja su džiazo, šiuolaikinės muzikos atlikėjais.

 

Yuliia Konoplitska (vokalas, Ukraina) – iš Ukrainos, dėl Rusijos sukeltų karo veiksmų, į Lietuvą atvykusi atlikėja šiuo metu Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantÅ«ros studentė. Tarptautinių vokalo konkursų Ukrainoje, Austrijoje, Vengrijoje laureatė, kartu su akompaniatore Olena į Zarasus atvyksta jau antrą kartą. 
 
Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro informacija
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2022-11-25 13:45:25