2021 m. balandžio 21 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Karantinas pratęstas dar mėnesiui, judėjimo apribojimai naikinami tarp žiedinių savivaldybių

Vyriausybė trečiadienį nutarė pratęsti karantiną Lietuvoje iki kovo 31 dienos. Ministrų kabinetas nusprendė pratęsti ir gyventojų judėjimo ribojimą tarp savivaldybių iki kovo 15 dienos, tačiau kartu nutarta leisti gyventojams judėti tarp žiedinių savivaldybių.

 

Leistas judėjimas tarp visų žiedinių savivaldybių

Nustatyta, kad bus leistas judėjimas tarp visų žiedinių savivaldybių, „kai asmenys, gyvenantys besiribojančiose Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse, juda tarp nurodytų besiribojančių savivaldybių“.

 

Vyriausybė pritarė ir tam, kad iki kovo 15 d. 24 val. būtų pratęstas asmenų judėjimo tarp savivaldybių ribojimas.

 

Nebereikės kaukių lauke
Nuo šio ketvirtadienio sušvelnėja kaukių dėvėjimo lauke reikalavimai. Nustatyta, kad kaukių galima nedėvėti „atvirose erdvėse, kai šalia 2 metrų atstumu nėra kitų asmenų, išskyrus šeimos narius (sutuoktinį arba asmenį, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, vaikus (įvaikius), įskaitant asmens ir jo sutuoktinio arba asmens, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, nepilnamečius vaikus, tėvus (įtėvius), globėjus)“.

 

Nuotraukos
Svetlana Veikšrienė 2021-02-24 16:29:58