2023 m. gruodžio 10 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Karate sezonas baigtas

Viskas kas prasideda, visada anksčiau ar vėliau pasibaigia. Taip nutiko ir Zarasų sporto centro Karate skyriaus auklėtiniams – sezonas baigtas, prasideda vasara. Šiame sezone, ypač jo antroje pusėje, buvo labai daug gero. Taigi, viskas apie 2016-ųjų metų pirmąją pusę iš pradžių.

 

Vasario 28 d. Daugpilyje (Latvija) įvyko Latvijos OPEN J.K.A. karate-do čempionatas. Medalių tiek daug, kad net sunku visus išvardinti. Kiekvienas vaikas iškovojo mažiausiai po vieną medalį, o kai kurie ir daugiau.

 

Kovo 12 d. Ogre miestelyje (Latvija) įvyko karate varžybos Ogre Cup 2016 (WKF). Tai tarptautinis turnyras, į kurį atvyko Lietuvos, Baltarusijos, Estijos bei Latvijos sportininkai. Geriausiai šiame turnyre sekėsi Viltei Kazlauskaitei iš Dusetų, kuri kumite rungtyje 10 m. amžiaus grupėje iškovojo 2 vietą.

 

Kovo 19 d. Panevėžyje įvyko VII Atviras Lietuvos shotokan karatė senjorų čempionatas. Tai turnyras, skirtas įtraukti vyresnio amžiaus sportininkus į varžybinę veiklą. Neblogai sekėsi Zarasų sporto centro karate treneriui Viktorui Paukštei, kuris kumite rungtyje 30–40 m. amžiaus DAN (meistrų) grupėje nusileido tik Robertui Gabului iš Panevėžio ir iškovojo 2 vietą, o absoliučioje kumite kategorijoje – 3 vietą. Pirmą kartą varžybų skonio paragavo ir Vaida Černauskienė iš Dusetų, kuri absoliučioje moterų kumite rungtyje iškovojo 2 vietą.

 

Kovo 26 d. Šiauliuose įvyko Lietuvos Šotokan/WKF karatė čempionatas. Varžybose dalyvavo Lietuvos šotokan karatė federacijos ir Lietuvos karatė asociacijos sportininkai iš 12-kos šalies klubų virš 180 dalyvių pagal rungtis. Tai buvo 25-tas Lietuvos Šotokan karatė čempionatas ir antras Lietuvos WKF čempionatas pagal atnaujintas WKF taisykles. Čempionato tikslas duoti impulsą vystyti Lietuvoje sportinį WKF karatė, kadangi Pasaulinė WKF federacija atkakliai siekia karatė sporto šakos pripažinimo TOK–e (Tarptautinis olimpinis komitetas) ir deda dideles pastangas tapti olimpine sporto šaka. Žinoma, šiame čempionate dalyvavo ir Zarasų sporto centro auklėtiniai. Geriausiai sekėsi šiems sportininkams:

 

Neilai Sventickytei, kuri 16-17 m. - 59 kg. WKF kumite rungtyje iškovojo 3 vietą ir 16-17 m. kumite shotokan rungtyje iškovojo 2 vietą.

 

Inetai AndriÅ«naitei, kuri 16-17 m. +59 kg. WKF kumite rungtyje iškovojo 2 vietą.

 

Livetai Dainytei, kuri 14-15 m. kumite shotokan rungtyje iškovojo 3 vietą.

 

Gegužės 7 d. Garliavoje įvyko karate turnyras „Pirmasis wazari“. Jame ypač puikiai pasirodė Arnas Pumputis, kuris 10-11 m. amžiaus grupėje nugalėjęs visus kovotojus iš kitų klubų, tapo šios amžiaus grupės čempionu.

 

Sveikiname ir didžiuojamės visais mūsų sportininkais, kurių pasiekimai garsina Zarasus bei Dusetas!

 

Šaltinis: https://www.dusetukrastas.info.

Nuotraukos2016-06-04 18:55:48
MERĖ
Renginių organizatoriams
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?