2020 m. spalio 24 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Kartu galime daugiau!

Rugpjūčio 19–ąją minima Pasaulinės Humanitarinės pagalbos diena ir jai paminėti  Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyriaus specialistės ir Zarasųrajono socialinių paslaugų centro darbuotojai surengė renginį „Kartu galime daugiau...“
 
Renginio vedėja Neringa pradėjo jį ne tik sveikinimu bei padėka susirinkusiems, kurių tądien buvo daug, bet ir priminimu apie tai, kad rugpjūčio 19-oji yra neeilinė gerumo diena. „Humanitarinės pagalbos darbuotojai kuklūs, tačiau jų veiklos rezultatai – ne. Kiekvienas iš jų gali pakeisti šimtų žmonių gyvenimą – išgelbėti nuo mirties, bado bei priklausomybės ir suteikti galimybę gyventi, turėti viltį ir būti savarankiškiems“, – sakė Neringa.
 
Sveikinimo žodį tarė ir dalyvaujantis susitikime Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius Ramūnas Keršys. Jis pasveikino humanitarinės pagalbos darbuotojus ir palinkėjo sėkmes jų darbuose. Po sveikinimų žiūrovai klausėsi Zarasų neįgaliųjų draugijos pirmininkės Ramunės Prakapavičienės ir narių atliekamų dainų. Muzikinis sveikinimas suskambo nuoširdžiai, todėl visiems dalyvaujantiems labai patiko - žiūrovai kartu dainavo ir  plojo dainininkams.
 
Po muzikinio intarpo Zarasų Maltiečių ir Samariečių bendrijų vadovės Laima Lumbienė ir Nijolė Ragauskienė pranešimu „Gerumas gimsta iš širdies“ prisistatė savo veiklą. Po jo vėl sveikinimai:  gražius žodžius tarė Zarasų rajono socialinių paslaugų centro direktorė Valentina Paliūlienė ir renginio viešnia -  maisto banko, Vilniaus padalinio paramos programų koordinatorė  Irma Jankauskaitė, kuri pasidžiaugė gerais, nuoširdžiais ir altruistiškais zarasiečiais. Tad vėl naujai ir prasmingai nuskambėjo ne vienam žinomi  žodžiai -  „Tik gerumas išgelbės pasaulį!“
 
Renginyje nebuvo pamiršti ir fotografai - Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kvietė visus pasigrožėti foto konkurso „Sveikos vasaros blyksniai“ dalyvių nuotraukomis, dar kartelį prisiimti vasarą bei sužinoti nugalėtojus.
 
Sulaukta svečių ir iš Zarasų socialinių paslaugų centro Dusetų vaikų dienos padalinio - su vadove Virginija Mazūriene atvykę vaikai pristatė savo kūrybos suknelių madų šou „Linksmoji madų karuselė“, kuris sužavėjo žiūrovus mergaičių kūryba ir išradingumu.
 
Na, o renginys baigtas dainų pyne, kurią atliko Zarasų senjorų klubo „Dar ne vakaras“ narės - melodingos dainos virpino ir šildė gerumu žiūrovų širdis.
 
Nemirtingi Marko Tweno žodžiai ,,Gerumas, tai kalba, kurią kurtieji gali girdėti, o aklieji gali matyti“ nepalieka abejonių – būkime drauge, mąstykime vardan kitų ir iš mūsų minčių išaugs geri poelgiai!
 
Nuotraukos iš Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro archyvų.
 
Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2014-08-20 14:22:57
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?