2020 m. liepos 7 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Kovo 30 d. prasideda nuotolinis mokinių ugdymas

Dėl plintančio koronaviruso, keičiasi vaikų ugdymo procesas. Zarasų savivaldybės ugdymo įstaigose perorganizuojamas ugdymo procesas ir pasibaigus mokinių pavasario atostogoms. Nuo kovo 30 dienos ugdymo įstaigose pradedamas taikyti nuotolinis mokymas. 

 

Nuotolinio ugdymo proceso užtikrinimas priklauso ne tik nuo jį organizuojančio pedagogo, bet ir nuo ir teigiamo mokinių ir jų tėvelių požiūrio. Kiekviena ugdymo įstaiga apie pasirinktą nuotolinio mokymo sistemą, mokinius ir jų tėvelius informuos individualiai. Susitarimai, taisyklės ar tvarka, kur nurodoma, kada, kaip, kas vykdoma – padės visoms ugdymo procese dalyvaujančioms pusėms siekti užsibrėžtų tikslų. Mokymas bus organizuojamas pagal mokyklos susitarimus, kurie aiškūs ir žinomi tiek mokiniams, tiek jų tėvams, tiek mokytojams. Atsižvelgiant į darbo specifiką, savaitinių pamokų skaičių, mokytojas suplanuos darbą, pateiks užduotis, medžiagą ir konsultuos mokinius, gaus grįžtamąją informaciją per mokykloje susitartą ir naudojamą virtualią aplinką, informacinę sistemą.

 


Švietimo ir kultūros skyriaus informacija

 


Svetlana Veikšrienė 2020-03-26 16:56:08