2019 m. balandžio 23 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

 Zarasų rajono savivaldybės administracija elektroninio aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Kovo mėnesio sąskaitose nesimato pavasario

Šį kovą vidutinė lauko oro temperatūra Zarasuose sudarė 2,8 laipsnio šalčio ir buvo 5,1 laipsnio šaltesnė nei praėjusių metų kovą, kai vidutinė lauko temperatūra buvo 2,3 laipsnio šilumos. Dėl vėsesnių orų šilumos daugiabučiuose buvo suvartota apie 27 proc. daugiau nei prieš metus.
 
Kiekvienas namas suvartoja skirtingą šilumos kiekį, todėl ir sąskaitos gyventojams yra skirtingos. Šilumos suvartojimą atskiruose daugiabučiuose lemia ne tik lauko oro temperatūra, bet ir namo sienų, stogo šiluminė varža, langų sandarumas, namo šildymo ir karšto vandens sistemos techninė būklė, jos priežiūra.
 
Šį kovą AB „Panevėžio energija“ tiekiamos šilumos kaina buvo 5,74 ct/kWh su PVM, lyginant su praėjusių metų kovu ji buvo mažesnė 2,4 proc. Taigi mokesčių dydį lėmė tik padidėjęs šilumos suvartojimas.
  
AB „Panevėžio energija“ duomenimis šių metų kovą Rokiškyje būsto vienam kvadratiniam metrui šildyti vidutiniškai suvartota 20,4 kWh šilumos ir mokestis už patalpų šildymą vidutiniškai sudaro 1,17 Eur. 50 kvadratinių metrų ploto buto šildymas gyventojams vidutiniškai kainuos 58,50 Eur, praėjusių metų kovą mokėta apie 47 Eur.
 
Mažiausiai šilumos naudojančiuose daugiabučiuose vieno kvadratinio metro šildymui vidutiniškai suvartota 13,8 kWh šilumos ir mokestis renovuotuose namuose už šildymą vidutiniškai sudaro 0,80 Eur. 50 kvadratinių metrų ploto buto šildymas tokiuose namuose vidutiniškai kainuos 40 Eur, pernai tuo pačiu metu kainavo apie 24 Eur.
Daugiausia šilumos vartojo butai senuose, nerenovuotose, prastos būklės daugiabučiuose, kuriuose šildymui reikėjo vidutiniškai 29,2 kWh šilumos vienam kvadratiniam metrui. Tai gyventojams vidutiniškai kainuoja 1,68 Eur. 50 kv. metrų ploto buto šildymas gyventojams vidutiniškai kainuos 84 Eur, 2017 m. kovą mokėta apie 63 Eur.
 
Informacija vartotojams
AB „Panevėžio energija“ vartotojai bendrovės interneto svetainėje www.pe.lt prisijungę prie Klientų savitarnos portalo gali peržiūrėti jiems pateiktas sąskaitas už sunaudotą šilumą ir karštą vandenį, jas atsispausdinti, apmokėti elektroniniu būdu bei deklaruoti karšto vandens skaitiklių rodmenis.
 
Daiva Paulauskienė
AB „Panevėžio energija“
Atstovė spaudai

2018-04-16 07:58:57
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Kaip vertinate pavasarines atliekų tvarkymo talkas?