2020 m. balandžio 1 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Krepšinio 3x3 varžybos Martyno Gecevičiaus taurei laimėti

2014 m. birželio 16 d. Zarasų ,,Ąžuolo“ gimnazijos universaliame sporto aikštyne vyko jau ketvirtasis krepšinio turnyras Martyno Gecevičiaus taurei laimėti, tik šiemet iš gimnazijos sporto salės varžybos perkeltos į naują aikštyną ir pakeistas varžybų formatas: iš salės krepšinio 5x5 į gatvės krepšinį 3x3. Varžybos buvo vykdomos dviejose amžiaus grupėse:17 m. ir jaunesni bei 18 m. ir vyresni. Varžybose dalyvavo komandos iš Zarasų, Ignalinos, Rokiškio ir Dusetų. 
 
Varžybos nuo pradžios iki pabaigos abiejose grupėse vyko labai įtemptai, nes visos dalyvavusios komandos buvo panašaus sportinio pasirengimo. Kad išaiškinti nugalėtoją jaunesniųjų grupėje teko skaičiuoti įmestų-praleistų taškų santykį, nes trys komandos surinko vienodą skaičių taškų. Įvertinus visas aplinkybes paaiškėjo, jog pirmąją vietą iškovojo komanda iš Rokiškio, antrą - Ignalinos komanda, o treti liko ,,Džentelmenai“ iš Zarasų (tikri džentelmenai, nes komandas iš svetur  užleido į priekį). Vyresniųjų grupėje vyko ne mažiau atkakli kova, nes šioje grupėje susirinko daugiau komandų ir jos buvo suskirstytos į pogrupius. Po grupių kovų pusfinalyje susitiko: ,,3“ (Zarasai) – Dusetos (12:8 pergalę šventė ir finalą iškopė ,,3“). Kitame pusfinalyje žaidė ,,Favoritai“ (Zarasai) – Ignalina (8:8, tačiau į finalą iškopė Ignalinos komanda – pagal gatvės krepšinio taisykles esant lygiam rezultatui pralaimi ta komanda, kuri varžybas pradėjo su kamuoliu). Susitikime dėl trečios vietos ,,Favoritai“ palaužė svečius iš Dusetų 15:13. Kovoje dėl pirmos vietos ir pergalę turnyre rezultatu 13:11 šventė vaikinai iš Ignalinos.
 
Po grupių susitikimų buvo surengtas tritaškių konkursas. Taikliausi metikai tarp jaunesniųjų buvo Marius Matulis iš Zarasų - 10 taiklių metimų per minutę, tarp vyresniųjų dusetiškis Lukas Palivanas - 11 pataikymų.
 
Pirmą kartą per ketverius varžybų organizavimo metus į savo vardo turnyrą atvyko, bene, taikliausias žmogus Lietuvoje - dukart Eurolygos čempionas, dabar Lietuvos ,,Ryto“ žaidėjas Martynas Gecevičius. Jis atvežė prizus ir medalius, kuriais apdovanojo komandas prizininkes bei tritaškių konkurso nugalėtojus. 
 
Martynui patiko turnyras ir jis pritaria minčiai tęsti jį toliau. Svečias buvo sužavėtas nauju Zarasų ,,Ąžuolo“ gimnazijos aikštynu, tačiau apgailestavo, kad vietinis jaunimas turėdamas tokias puikias sąlygas sportinei veiklai, renkasi kitokį laisvalaikio praleidimo būdą. ,,Aš čia ir gyvenčiau, jeigu mano vaikystėje būtų buvusi tokia aikštelė“, - prisipažino Martynas Gecevičius.
 
Nuotraukos Vasilijaus Kukonenko.
 
 
Zarasų sporto centro informacija

Zarasų rajono savivaldybė 2014-06-18 12:12:03
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?