2019 m. birželio 20 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Kviečiame NVO ir religines bendruomenes teikti paraiškas Zarasų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir religinių bendruomenių dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkursui

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Kuriame LIETUVAI!

 Varžytuves sudarė trys etapai – grupės atliko po tris skirtingas dainas. Grupė „Kampas“ dainavo kiekvienos merginos skonį atitinkančias dainas (alternatyvaus roko grupės „The Pretty Reckless“ dainą „Just Tonight“, jų pačių sukurtas dainas „Tamsioj girioj“ ir „Tvirtai ant savo žemės“), „Ketvirta oktava“ atliko dainą „Legenda tęsiasi“, lietuvių liaudies dainą „Leliumoj“ bei savo autorinį kūrinį „Žalia Lietuva“. Nugalėjo „Kampas“, kuris ir laimėjo autorinės dainos įrašymą profesionalioje muzikos įrašų studijoje „Asorti“.
Tądien pasirodė ir mūsų kaimynai – grupė „Memorial faces“ iš Dūkšto, o vakaro pabaigoje grupė T&T atliko savo naują dainą „Nėra ko laukti“. 
    Renginio organizatoriai – Tomas Vaicekauskas, Dorina Šukytė, Tadas Survila bei Inga Pužaitė – dėkoja partneriams Zarasų jaunimo centrui ir Zarasų meno mokyklai, pagrindinio šių varžytuvių prizo steigėjai Visagino įrašų studijai „Asorti“, taip pat jaunimo iniciatyvų rėmėjams: UAB „Ersofta“ ir jos direktoriui Ernestui Jurevičiui, UAB „Algintė“ ir jos vadovui Algirdui Kavarskui bei Zarasų rajono mero pavaduotojai Stasei Goštautienei.
Sveikiname grupę „Kampas“ su pergale ir dėkojame neabejingų muzikai zarasiečių grupelei už nuostabią idėją bei puikų renginį. Tikimės, kad šis renginys taps tradicija ir kitąmet vėl galėsime džiaugtis jaunimu, kuriančiu Lietuvai.
Eimantė PETRAUSKAITĖ
 

Eimantė Petrauskaitė 2011-05-13 20:34:59