2018 m. gruodžio 19 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Kurortinis Zarasų kraštas sukūrė mažą stebuklą jubiliejinei Vasario 16 - ąjai

Zarasų širdis – tai ne tik Zaraso ežeras su Didžiąja sala, kurioje vyksta tarptautiniai muzikos festivaliai, automobilių ir vandens skuterių varžybos, bet ir saulės spindulius primenanti Sėlių vardą gavusi aikštė. Būtent šioje aikštėje Vasario 16 - osios vakarą zarasiškiai susirinko išradingai švęsti Lietuvos valstybingumo šimtmetį: dešimties seniūnijų delegacijos, kurias sudarė po dešimt narių, nešini deglais ir vėliavomis, įžiebė simbolinį šimtą ir žvakutėmis išpiešė Lietuvos kontūrą, visas šis veiksmas buvo filmuojamas iš drono, lydimas šimto nuotraukų, kuriose buvo pristatyti gražiausi ežeringo krašto turistiniai objektai ir bendruomeninė veikla.
 
Pilietinė akcija ,,Laimės žiburys“ subūrė įvairių amžiaus grupių vietos meno kolektyvus, kaimo bendruomenes, profesionalias kūrybines pajėgas, zarasiškius, siekiant paskatinti Lietuvos piliečius, Zarasų krašto gyventojus dalyvauti, kuriant laimingą Lietuvos ateitį, suvokiant, jog kiekvieno iš mūsų indėlis į gerovės kūrimą yra svarbus. Meninę programą pristatė Dusetų ir Zarasų     kultūros centrų ir meno mokyklų chorai, etnografiniai ansambliai ir kapelos, tautinių šokių kolektyvai, iš viso per 100 vietos meninės saviraiškos mylėtojų bei kviestiniai svečiai: Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai, grupė ,,Arbata“, atlikėjai Vladas Kovaliovas ir Indrė .
 
Idėją finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Zarasų rajono savivaldybė, o įgyvendino Zarasų kultūros centras, pasitelkęs režisierių kraštietį Garbės pilietį Algirdą Latėną, medijų menininką Žilviną Danį, video grafikos menininką Rimą Sakalauską. Ekranuose atgiję dailininko Arvydo Každailio kurti seniūnijų herbai, tautinės juostos, močiučių darželių gėlių raštai, ledo skulptūra, lazeriai – visa tai sukūrė nepaprastą vakaro magiją išskirtinę Lietuvai dieną. Dangų nušvietė Lietuvos vėliavos spalvų fejerverkas lydimas sutartinės garsų.
 
Ko gero, būtent nuo šio šimtmečio išmoksime Vasario 16 - ąją pasitikti linksmai ir bendruomeniškai! Dėkojame visiems dalyvavusiems ir tikintiems Lietuva! 
 
 
Projekto autorė Daiva Šukštulienė
 
Žilvino Danio (iš drono), Zarasų rajono savivaldybės administracijos nuotraukos          

Švietimo ir kultūros skyrius 2018-02-20 14:53:35
Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas