2020 m. spalio 24 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Kviečiame aplankyti Zarasų krašto stendą didžiausioje Lietuvoje turizmo parodoje ,,Adventur“

Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR kviečia sužinoti, atrasti ir pajausti kelionių džiaugsmą bei pildyti savo patirčių kolekcijas. Čia laukiami visi besidomintys naujomis turizmo galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, norintys susiplanuoti įdomiausias keliones, aktyvaus laisvalaikio entuziastai, ieškantys naujų idėjų bei maršrutų.
 
Šių metų parodos tema – POTYRIŲ TURIZMAS. Šiandieninis keliautojas tradicinius traukos objektus, poilsio formas keičia į autentiškus maršrutus ir perka ne turizmo produktą, o unikalią, emocinę patirtį. Kokią turizmo patirčių įvairovę keliautojams šiandien siūlo Lietuva? Kaip evoliucionuoja potyrio kelionių elementai globalioje rinkoje, kaip kuriama motyvacija keliauti? Apie visą tai bus diskutuojama ADVENTUR 2019 renginiuose ir dalyvių stenduose.
                     
Kaip ir kiekvienais metais, Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras dalyvauja šioje parodoje ir pristato Zarasų krašto turizmo galimybes, naujus turistinius maršrutus, naujus produktus, naujas iniciatyvas skirtas turistams naujame turistiniame sezone. Šiais metais pirmą kartą “Ežerų kraštas” (Anykščiai, Ignalina, Molėtai, Utena, Zarasai ) dirbs bendrame stende! Kviečiame šį savaitgalį į LITEXPO parodų rūmus aplankyti mus Tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR.
                     
Daugiau apie parodą ir jos metus organizuojamus renginius galite sužinoti oficialiame parodos puslapyje https://www.litexpo.lt/lt/parodos/-adventur-2019-lt . Laukiame Jūsų atvykstant.
 
Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvas

Viešoji įstaiga Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras 2019-01-22 14:35:41
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?