2020 m. gegužės 29 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Kviečiame į kūno dizaino užsiėmimus

Fizinis aktyvumas yra vienas iš būtinų mūsų kūno fiziologinių poreikių. Reguliarus fizinis krūvis yra tiesiogiai siejamas su saugesniu, sveikesniu ir ilgesniu gyvenimu. Fiziškai aktyvi gyvensena yra ne tik sveikatą stiprinantis, bet ir bendrą organizmo savijautą gerinantis veiksnys: aktyvūs žmonės esti geresnės nuotaikos, pozityvesnės nuomonės apie gyvenimą, darbą, politiką. Kiekvienas, kuris turi noro aktyviai sportuoti ,užsiiminėti kūno kultūra, visada ras laiko, nes kalbama apie gyvybinius interesus – sveikatą. Kad ir kuo žmogus taptų, kad ir kokias tobulumo viršūnės pasiektų, jis niekada nesijaus laimingas, jeigu neturės paties brangiausio – sveikatos.
 
 
 
Norite sustiprėti fiziškai ir pakeisti savo kūną? Ignalinos r. sav. Visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyrius kviečia visus Zarasų bendruomenės narius nuo 2015 m. vasario 10 d. į nemokamas sveikatingumo mankštas.
 
 
KŪNO DIZAINAS – jėgos – ištvermės treniruotė, apimanti efektyviausius pratimus visoms raumenų grupėms. Treniruotė padės ne tik koreguoti svorį ir kūno linijas, bet sustiprins raumenis bei suteiks žvalumo.
 
 
Mankštos vyks Zarasų sporto centre antradieniais – ketvirtadieniais nuo 19.30 val. Mankštas veda instruktorė – trenerė V. Memliukienė.
 
 
 
Detalesnė informacija apie užsiėmimus:
Ignalinos r. sav. Visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyrius
tel. (8 60 372 119)
 
 
Užsiėmimai nemokami
 
 
Ignalinos r. sav. Visuomenės sveikatos biuro Zarasų skyriaus informacija
 
 
 
Nuotraukos
Svetlana Veikšrienė 2015-02-03 12:55:55
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?