2023 m. vasario 2 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Kviečiame registruotis į jaunimo iniciatyvų skatinimo mokymus

2022 m. gruodžio 2 d. Zarasų rajono savivaldybės kultÅ«ros centre vyks Jaunimo metų uždarymo renginys. Viena iš renginio dalių yra skirta Zarasų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narių, Jaunimo metų ambasadorių, Zarasų visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ narių ir kitų iniciatyvių jaunuolių mokymams.

 

Mokymų forma – dalyvių įtraukimas per diskusiją ir taikomąją improvizaciją.
 
Mokymai vyks nuo 13.30 iki 17.00 val. Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro diskotekų salėje.
 
Mokymus ves Povilas PlÅ«kas – kompanijos „Kitokie Projektai“ konsultantas, IMPRO GYM improvizacijos treneris bei nepriklausomas žaidimų kÅ«rėjas. Povilas mokėsi Second City improvizacijos mokykloje Čikagoje. Jau 5 metus yra tarptautinio taikomosios improvizacijos tinklo narys. Jis niekada neabejojo, jog didžiausia scena, kurioje galima panaudoti improvizacijos įgÅ«džius yra GYVENIMAS. Kuriame jis jau praleido daugiau nei 300000 valandų.
 
Povilas save vadina mokymosi dizaineriu, kuriančiu patirtis, kurios pažadina žmogiškąjį potencialą, skatina veikti. Apie dešimt metų jis rengia įvairius mokymus, seminarus, padeda organizacijoms atrasti ir įgyvendinti mokymosi sprendimus. Kaip pats sako, visada buvo įdomu mokytis dalykų, kurių mokykloje nemoko.

Kaip gimsta iniciatyva? Iš kur kyla impulsas? Ką aš darau su juo? Kaip elgiuosi su kitų iniciatyva? Kas atsitinka su iniciatyva grupėje žmonių? Kokie stabdžiai įsijungia? Kaip su jais susitvarkyti?

Šioje taikomosios improvizacijos treniruotėje tyrinėsime šiuos klausimus. Susipažinsime su impro principai ir technikomis gali padėti iniciatyvai ir pilietiškumui skatinti. 85% užsiėmimo laiko atliekame pratimus, žaidžiame žaidimus, kurie lavina įgÅ«džius. Jie subalansuoti taip, kad įtrauktų protą, emocijas ir kÅ«ną.

Esame labai skirtingi žmonės, net tie patys dalykai mus veikia skirtingai. Todėl 15% treniruotės reflektuojame – kas ir kaip mus asmeniškai palietė iš to ką patyrėme. Tokiu bÅ«du auginame sąmoningumą apie save.
 
REGISTRACIJA:
 
Dalyvių skaičius – 20 jaunuolių.
 
*Registracijos duomenys nebus viešinami.

Zarasų rajono savivaldybė 2022-11-29 13:16:19