2020 m. liepos 12 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Kvietė sportuoti

Kad spor­tas svei­ka­ta - visi ži­nome se­niai, tačiau aktyviai sportuoti, tik dėl mums žinomų priežasčių, norime ne visi.
 
Mokiniai didesnę dienos dalį praleidžia mokyklos suole arba namie prie kompiuterio, todėl Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos bendruomenė, bendradarbiaudama su Dusetų sporto klubu „Ainiai“,  paskutinę dieną prieš rudens atostogas suorganizavo Sveikatingumo dieną. Dalyvaudami šio klubo įgyvendinamame Kūno kultūros ir sporto departamento finansuojame projekte „Sportuojam– sveikai gyvenam“  kartu su kūno kultūros mokytoju Vidu Čeku dar kartą priminėme gerai žinomas tiesas, kad aktyvus judėjimas didina pasitikėjimą savo jėgomis, mažina psichinį nuovargį bei gerina fizinę savijautą.
 
Tądien viskas prasidėjo po trijų pamokų, pakvietus pradinukus mankštintis. Visos  pertraukos metu jie aktyviai judėjo: darė pratimus, dalyvavo estafetėse ir žaidė, todėl puikiai praleido laiką ir pailsėjo.
 
Per penktą pamoką vyko penktų–šeštų klasių mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos, kurios buvo tikrai entuziastingos - sporto salė tiesiog aidėjo nuo sirgalių triukšmo! Buvo linksma ir patiems žaidėjams, ir jų palaikymo komandoms, todėl netruko prabėgti dar viena valanda. O geriausiai varžybose sekėsi šeštokams: jų mergaičių ir berniukų komandos buvo stipresnės – tad sveikiname nugalėtojus.
 
Vėliau vyko devintų–dvyliktų klasių mergaičių tinklinio varžybos. Apmaudu, kad žaidžiančiųjų šį žaidimą komandų mūsų gimnazijoje sumažėjo, nors kažkada jos garsino mūsų gimnaziją varžybose laimėtomis nugalėtojų taurėmis ir pirmosiomis vietomis. Dabar gi tesusidarė tik dvi mišrios komandos, kuriose žaidė po keturias mergaites. Ir nors abi komandos buvo lygios jėgomis, nugalėtoją pavyko išsiaiškinti - sveikiname vos dviem taškais laimėjusias dešimtokes Karoliną Cvetkovaitę ir Simoną Paužuolytę bei jaučiamės priartinusiomis pergalę ir mes, devintokės bei šios informacijos autorės Simona Biveinytė ir Digna Kundavičiūtė. Sveikiname ir savo priešininkes, šauniai žaidusias dešimtokes Ievą Lapienytę, Kamilę Matiukaitę, Korneliją Pupeikytę bei aštuntokę Elzę Pimpytę.
 
Mergaites pakeitė tinklinį žaidžiantys vienuoliktų–dvyliktų klasių berniukai. Ir nors šįkart varžybose susitiko taip pat tik dvi komandos, tačiau nei įtampos, nei azarto jose netrūko! Sveikiname laimėjusios dvyliktokų komandos žaidėjus Eimantą Čypą, Luką Palivaną, Eimantą Jakovlevą ir Mangirdą Streckį. Lygiais varžovais nugalėtojams buvo puikiai žaidę vienuoliktokai Dominykas Juodka, Dovydas Alaunė, Jokūbas Kuzma ir Ernestas Pimpė.
 
Sveikatingumo dienoje dalyvavę gimnazistai patyrė daug gerų emocijų, dar kartą įsitikino sporto nauda ir primena kitiems - niekas kitas už jus nepasportuos ir nepasirūpins jūsų sveikata, jeigu tuo nepasirūpinsite  patys!
 
Gitanos Šuminienės nuotraukoje  patys aktyviausi dienos dalyviai pradinukai.
 
Informaciją parengė Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos Iga klasės mokinės Simona Biveinytė ir Digna Kundavičiūtė 
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2014-11-03 15:05:29