2024 m. liepos 17 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Kvietė sportuoti

Kad spor­tas svei­ka­ta - visi ži­nome se­niai, tačiau aktyviai sportuoti, tik dėl mums žinomų priežasčių, norime ne visi.
 
Mokiniai didesnę dienos dalį praleidžia mokyklos suole arba namie prie kompiuterio, todėl Dusetų Kazimiero BÅ«gos gimnazijos bendruomenė, bendradarbiaudama su Dusetų sporto klubu „Ainiai“,  paskutinę dieną prieš rudens atostogas suorganizavo Sveikatingumo dieną. Dalyvaudami šio klubo įgyvendinamame KÅ«no kultÅ«ros ir sporto departamento finansuojame projekte „Sportuojam– sveikai gyvenam“  kartu su kÅ«no kultÅ«ros mokytoju Vidu Čeku dar kartą priminėme gerai žinomas tiesas, kad aktyvus judėjimas didina pasitikėjimą savo jėgomis, mažina psichinį nuovargį bei gerina fizinę savijautą.
 
Tądien viskas prasidėjo po trijų pamokų, pakvietus pradinukus mankštintis. Visos  pertraukos metu jie aktyviai judėjo: darė pratimus, dalyvavo estafetėse ir žaidė, todėl puikiai praleido laiką ir pailsėjo.
 
Per penktą pamoką vyko penktų–šeštų klasių mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos, kurios buvo tikrai entuziastingos - sporto salė tiesiog aidėjo nuo sirgalių triukšmo! Buvo linksma ir patiems žaidėjams, ir jų palaikymo komandoms, todėl netruko prabėgti dar viena valanda. O geriausiai varžybose sekėsi šeštokams: jų mergaičių ir berniukų komandos buvo stipresnės – tad sveikiname nugalėtojus.
 
Vėliau vyko devintų–dvyliktų klasių mergaičių tinklinio varžybos. Apmaudu, kad žaidžiančiųjų šÄ¯ žaidimą komandų mÅ«sų gimnazijoje sumažėjo, nors kažkada jos garsino mÅ«sų gimnaziją varžybose laimėtomis nugalėtojų taurėmis ir pirmosiomis vietomis. Dabar gi tesusidarė tik dvi mišrios komandos, kuriose žaidė po keturias mergaites. Ir nors abi komandos buvo lygios jėgomis, nugalėtoją pavyko išsiaiškinti - sveikiname vos dviem taškais laimėjusias dešimtokes Karoliną Cvetkovaitę ir Simoną Paužuolytę bei jaučiamės priartinusiomis pergalę ir mes, devintokės bei šios informacijos autorės Simona Biveinytė ir Digna KundavičiÅ«tė. Sveikiname ir savo priešininkes, šauniai žaidusias dešimtokes Ievą Lapienytę, Kamilę Matiukaitę, Korneliją Pupeikytę bei aštuntokę Elzę Pimpytę.
 
Mergaites pakeitė tinklinį žaidžiantys vienuoliktų–dvyliktų klasių berniukai. Ir nors šÄ¯kart varžybose susitiko taip pat tik dvi komandos, tačiau nei įtampos, nei azarto jose netrÅ«ko! Sveikiname laimėjusios dvyliktokų komandos žaidėjus Eimantą Čypą, Luką Palivaną, Eimantą Jakovlevą ir Mangirdą Streckį. Lygiais varžovais nugalėtojams buvo puikiai žaidę vienuoliktokai Dominykas Juodka, Dovydas Alaunė, JokÅ«bas Kuzma ir Ernestas Pimpė.
 
Sveikatingumo dienoje dalyvavę gimnazistai patyrė daug gerų emocijų, dar kartą įsitikino sporto nauda ir primena kitiems - niekas kitas už jus nepasportuos ir nepasirÅ«pins jÅ«sų sveikata, jeigu tuo nepasirÅ«pinsite  patys!
 
Gitanos Šuminienės nuotraukoje  patys aktyviausi dienos dalyviai pradinukai.
 
Informaciją parengė Dusetų Kazimiero BÅ«gos gimnazijos Iga klasės mokinės Simona Biveinytė ir Digna KundavičiÅ«tė 
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2014-11-03 15:05:29
MERĖ
Balsavimas už dalyvaujamojo biudžeto projekto idėjas
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?