2023 m. vasario 2 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Kvietimas dalyvauti socialinėje akcijoje „Ženk nerūkęs“

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas), kviesdamas minėti Pasaulinę dieną be tabako bei atkreipdamas dėmesį į tai, kad šie metai ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje paskelbti „Jaunimo metais“, organizuoja socialinę akciją „Ženk NerÅ«kęs“, kuri vyks š. m. gegužės 2 – 30 dienomis.


Kiekvieną, nepaisant amžiaus, įpročių ar pomėgių, kviečiame rinktis gyvenimą „be dÅ«mų” ir jungtis prie šios akcijos – ne konkuruojant ar varžantis, bet leidžiant laiką kartu, bendraujant ir žingsniuojant – su draugu, artimuoju, kolega ar augintiniu! Drauge atraskime naujus pomėgius!

 

 

Kodėl verta dalyvauti „Ženk NerÅ«kęs“ akcijoje?


Kviečiame mokinius, jų tėvus, mokytojus, vaikų ir jaunimo dienos centrų auklėtinius, socialinius pedagogus ir psichologus, pagalbos mokiniui bei visuomenės sveikatos specialistus, atvirų jaunimo centrų bei atvirų jaunimo erdvių darbuotojus, specialistus, dirbančius su jaunimu bei jaunimo reikalų koordinatorius ir visus kitus, kartu ir kiekvieną atskirai, neabejingus gyvenimui „be dÅ«mų“, aktyviai dalyvauti Departamento organizuojamoje akcijoje.

 

„Ženk NerÅ«kęs“ dalyviais gali bÅ«ti kiekvienas! Kviečiame rinktis gyvenimą „be dÅ«mų“ bei smagiai žingsniuoti, praleisti laiką su draugu, šeimos nariu ar augintiniu, renkant žingsnius ir neskaičiuojant minučių. O jei taip jau atsitiko, kad jau turite priklausomybę, tai gali bÅ«ti proga pabandyti ją iškeisti į naują ir sveikesnį įprotį.


Kiekvienas, dalyvaudamas akcijoje, turės galimybę laimėti įvairių prizų: kelionės krepšius, gertuves, ausines, kuprines ir kitus prizus. Taip pat kiekvieną savaitę rinksime savaitės ėjiką bei akcijos pabaigoje – daugiausiai žingsnių per akciją nužigsniavusį apdovanosime specialiu prizu. Lai tai bus maža paskata, įkvėpimas žengti sveikesnio rytojaus keliu.


Raginame bendrojo ugdymo įstaigas įtraukti šią akciją į gegužės mėn. renginių planą.


Paskatinkime visus, neabejingus gyvenimui „be dÅ«mų“, gegužės 2 – 30 dienomis dalyvauti akcijoje „Ženk nerÅ«kęs“!


Išankstinė registracija socialinėje akcijoje „Ženk NerÅ«kęs“ pasideda nuo balandžio 11 d. ir vyks prisijungus per mobiliąją programėlę „#walk15“:
• Parsisiųskite programėlę „#walk15“.
• Spauskite „taurės“ ikoną.
• Prisijunkite prie iššÅ«kio „Ženk NerÅ«kęs“ ir eikite!

 

Kilus klausimams, prašome kreiptis į Departamento Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos koordinavimo skyriaus patarėją Laurą Bieliauskienę tel. +370 690 58295 arba el. paštu [email protected]


Prisijungimo prie socialinės akcijos „Ženk NerÅ«kęs“ instrukcija.

NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2022-04-20 09:39:49