2020 m. gegužės 25 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Latviai Zarasuose tarėsi dėl bendrų projektų įgyvendinimo

Latviai Zarasuose tarėsi dėl bendrų projektų įgyvendinimo

Zarasų rajono savivaldybėje lankėsi Latvijos Respublikos Jekabpilio miesto tarybos pirmininkas Aivars Vanags ir administracijos direktorė Gunta Dimitrejeva. Svečiai iš Latvijos susitiko su rajono Savivaldybės meru Nikolajumi Gusevu. Pokalbio metu meras su svečiais nagrinėjo Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektus, kuriuos įgyvendina drauge Zarasų ir Jekabpilio savivaldybė. Susitikimo dalyviai svarstė šių projektų įgyvendinimo eigą, laukiamus rezultatus.

 

Susitikimo metu buvo plačiai aptarti ir bendri ateities projektai, pasidžiaugta kaimyninių savivaldybių kultūrinių ryšių plėtojimu, numatytos ateities gairės šio bendradarbiavimo srityje. Susitikimo dalyviai daug dėmesio skyrė naujų partnerių paieškai ir glaudesniam savivaldybių, jų gyventojų įvairiapusiam bendradarbiavimui.

 

Buvo akcentuota, kad šie susitikimai yra labai reikalingi abiems pusėms. Jų metu pasikeičiama patirtimi, pasisemiama naujų idėjų, kurios vėliau sėkmingai įgyvendinamos. Latviai labai domėjosi zarasiškių įgyvendintais projektais ir džiaugėsi, kad čia pasisemia naujų vertingų minčių, patirties ir sulaukia realios pagalbos.

 


Rajono Savivaldybės informacija

Nuotraukoje – susitikimas su latviais Zarasų rajono savivaldybėje.

Petro Ivanovo nuotrauka

Nuotraukos

Latviai Zarasuose tarėsi dėl bendrų projektų įgyvendinimoZarasų rajono savivaldybė 2019-12-27 15:39:22
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?