2024 m. gegužės 18 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybos Trakuose

2014 m. gegužės 10-11 d. Trakuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybos, kuriose dalyvavo ir septyni Zarasų irkluotojai. Labai džiugu, kad iš šių varžybų parsivežėme medalį. Kaip visada pati didžiausia konkurencija vyko jaunių  amžiaus grupėje. Joje startavo Aurimas Pupelis, kuris kiekvienose varžybose stebina vis geresniais sportiniais rezultatais. Startuodamas vienviete baidare 1000 m nuotolyje pateko į finalą ir bendroje įskaitoje liko 10-uoju, o tame pačiame nuotolyje startavęs su porininku iš Trakų Karoliu Pusvaškiu  iškovojo  bronzos medalį. Tomas Andrijauskas šiais metais startuoja jau vyrų grupėje, tad pasipriešinti už save vyresniems sportininkams yra sudėtinga, tačiau jis labai daug dirba ir tikimės kad kitais metais jo rezultatai bus labai geri. Šiose varžybose jis dviviete baidare irklavo su vilniečiu Jeroslavu Čeplinskiu ir 1000 m nuotolyje  užėmė garbingą 5-tą vietą. Šis rezultatas mus labai nudžiugino.
 
Komandos mergaitės startavo jaunių grupėje ir nors jos buvo daug jaunesnės už priešininkes - puikiai sugebėjo sudaryti konkurenciją vyresnėms sportininkėms: 500 m nuotolį dviviete baidare Ala Grigorjeva ir Marina Baukytė įveikė septintos, o Žymantė PrakapavičiÅ«tė irklavusi su panevėžiete Aiste Pademinskaite užėmė 9-ąją vietą - tad net du Zarasų sportininkų ekipažai pateko į finalą. Didžiuojamės keturvietę baidarę irklavusiomis Ala Grigorjeva, Marina Baukyte, Žymante PrakapavičiÅ«te ir Anastasija Krasnova – jos 500 m nuotolyje buvo ketvirtos. Buvusi zarasietė, o dabar jau Kaune besimokanti ir atstovaujanti šÄ¯ miestą Elena Memliukaitė aktyviai sportuoja ir moterų grupėje dviviete baidare užėmė pirmąją vietą.
 
Trakuose kartu su Lietuvos sportininkais varžėsi ir stipriausi Latvijos ir Kaliningrado srities sportininkai.
 
Tikiuosi, kad sužinojus apie puikius zarasiškių sportinius rezultatus ir daugiau atsiras vaikų, norinčių užsiimti šia gražia, olimpine sporto šaka. Tad mergaites ir berniukus nuo 10 iki 16 metų kviečiu ateiti į irklavimo treniruotes, kurios vyksta kiekvieną darbo dieną nuo 15 val. 30 min. iki 18 val. 30 min. (renkamės žaliuose vagonėliuose prie įėjimo į Zaraso ežero Didžiąją salą).
 
Daugiau informacijos www.bki.lt.
 
Informaciją parengė treneris- metodininkas Valerijus Memliukas
Nuotraukos


Zarasų rajono savivaldybė 2014-05-16 09:38:38
MERĖ
Darbas jaunimui vasarą
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?