2020 m. kovo 31 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti Antazavės J. Gruodžio vidurinėje mokykloje vyko varžybos

Praėjusią savaitę Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė (bendruomenės pareigūnė) Jovita Juršytė organizavo Antazavės J. Gruodžio vidurinės mokyklos 1-8 klasių moksleiviams sportinių rungčių estafečių varžybas skirtas Vasario 16-ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, paminėti.
 
 
J. Juršytė renginį pradėjo pasisveikinimu ir dviejų policijos rėmėjų pristatymu, kurie nemažai prisidėjo prie varžybų organizavimo, kurie ir buvo šių estafečių teisėjai.
 
Pareigūnė į renginį atvyko ne viena, jai talkino ir rezultatus padėjo skaičiuoti policijos bičiulis Amsis, kurį vaikai su džiaugsmu pasitiko. Jis buvo tikras renginio šeimininkas, pravedė vaikams mankštą ir visus užkrėtė gera nuotaika.
 
Estafetėse savo jėgas panoro išbandyti 21 moksleivis. Dalyviai buvo suskirstyti į keturias lygiavertes komandas, kurios kovojo dėl Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato įsteigtų prizų.
 
Iš viso komandų dalyviai turėjo įveikti 7 nelengvas rungtis: varytis kamuolį aplink bokštelius, bėgioti šaudykle, mėtyti baudas, bėgioti kopėtėlėmis ir dar daug kitų smagių rungčių. Susumavus visus rezultatus buvo išrinkta pati greičiausia, taikliausia, darniausia, draugiškiausia ,,Demonų“ komanda, kuri ir iškovojo I–ąją vietą. Nedaug nuo jos atsiliko ir II–ąją vietą užėmė komanda ,,Adidas“ , o III–oji garbinga vieta atiteko komandai pavadinimu „Piratai“. Buvimas kartu nė kiek neprailgo, Amsis visus apdovanojo policijos komisariato įsteigtais prizais ir diplomais, o bendruomenės pareigūnė J. Juršytė pasidžiaugė, kad viskas praėjo sklandžiai, padėkojo visiems moksleiviams už dalyvavimą, policijos rėmėjams už draugišką bendradarbiavimą vykdant prevencinę veiklą mokykloje ir įteikė jiems policijos rėmėjo pažymėjimus bei ženklus. Atsisveikindama palinkėjo būti tokiems vieningiems ir draugiškiems ne tik komandoje, bet ir kasdieniniame gyvenime.
 
Nuotraukos


Utenos apskrities VPK Zarasų rajono PK 2014-02-17 16:50:33