2022 m. rugpjūčio 14 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Liūdime. Ir viliamės...

Su dideliu apgailestavimu mes, laikraštėlio „Tu – ne vienas“ redakcinės kolegijos nariai, pranešame: mes LIŪDIME! Labai labai. Nes mÅ«sų laikraštėlis priverstas dar nežinia kiek laiko dėvėti savo seną ir jau nebemadingą „kepurę“. Mat, atvirai tariant, iš mÅ«sų rajono „siuvėjėliams“ – informacinės grafikos asams, dizaineriams, dailininkams ir šiaip piešÄ—jams – pasiÅ«lyto konkurso nupiešti patrauklią, įdomią, jaunatvišką (žinoma, ir įskaitomą) laikrašÄio antraštę išÄ—jo šnipštas. Gavome vos kelių autorių piešinius, deja, nė vienas jų, teatleidžia piešusieji, mÅ«sų nesužavėjo, taigi nė vienu jų nekilo noras papuošti jaunimo laikraštį.
 
Kaip patys suprantate, meistrui už neatliktą arba kliento netenkinantį darbą nemokama, taigi ir mÅ«sų tikrai šaunus prizas (koks – telieka paslaptis) lieka laukti geresnių laikų. O tie laikai gali ateiti labai greitai – tiesiog konkurso nė nestabdome: kas pirmas atsiųs mums tikrai patikusį antraštės piešinį, tam prizą ir įteiksime. Tad pasibaigus mokslo metams ir atsiradus daugiau laisvo laiko visiems jaunuoliams (iki 25erių metų) siÅ«lome išbandyti save grafikos srityje ir užsidirbti šaunų prizą. Laukiame jÅ«sų darbų.
Beje, kviečiame jaunimą dalyvauti netrukus prasidėsiančiame įdomiausios, netikėčiausios nuotraukos konkurse, kurį paskelbs laikraštis „Zarasų kraštas“ jau birželio 14 dienos numeryje (nuostatus ir reikalavimus skaitykite tos dienos „Zarasų krašte“). Tai turėtų bÅ«ti smagus konkursas, tad nepraleiskite progos pradžiuginti skaitytojų įdomiomis nuotraukomis, o savęs – smagiu prizu.
Atminkite – neperkantis bilieto milijono tikrai niekada neišloš...
„Tu - ne vienas“ redakcija

Eimantė Petrauskaitė 2011-06-09 12:08:26