2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Lūžo Stelmužės ąžuolo šaka

Stelmužės ąžuolas yra valstybės saugomas gamtos objektas, kuris yra seniausias ir storiausias Lietuvoje augantis ąžuolas ir vienas seniausių ąžuolų Europoje. Šis ąžuolas yra svarbus ne tik kaip lankomiausias turizmo objektas Zarasų krašte, bet ir svarbiausias gamtos objektas mÅ«sų krašto istorijoje.


Informuojame, kad Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos, įgyvendindama Europos sąjungos lėšomis finansuojamą projektą „Kraštovaizdžio vertybių apsauga ir pritaikymas pažinti I“, parengė Stelmužės ąžuolo aplinkos pritaikymo lankymui projektą, pagal kurį buvo įrengtas informacinis stendas ir 4 naujos medinės atramos Stelmužės ąžuolui. 2021 m. kovo 31 d. lūžo Stelmužės ąžuolo šaka, kuri buvo paremta nauja medine atrama.


Zarasų rajono savivaldybės administracija, nustačiusi minėtą įvykį, operatyviai pateikė fotofiksacijas iš įvykio vietos ir informaciją apie įvykį perdavė Valstybinei saugomų teritorijų tarnybai prie Aplinkos ministerijos bei užtikrino objekto saugumą.


Zarasų rajono savivaldybės administracija raštu kreipėsi į Valstybinę saugomų teritorijų tarnybą prie Aplinkos ministerijos su prašymu informuoti apie priimamus sprendimus, bÅ«klės ir įvykio vertinimo procedÅ«ras, atsakomybės už padarytą žalą nustatymą.


Pranešame, kad Zarasų rajono savivaldybės administracija operatyviai informuos Zarasų krašto gyventojus apie gautus Institucijos paaiškinimus ir priimamus sprendimus.

 

Zarasų rajono savivaldybės administracija

 

Nuotraukos

Zarasų rajono savivaldybė 2021-04-02 15:41:35
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau Zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

 

Apklausa
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?