2023 m. gruodžio 7 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

„Marso“ 15-ojo gimtadienio proga – išskirtinės varžybos

 Tačiau keliaukime prie esmės – Zarasų sporto klubas „Marsas“ švenčia savo 15-os metų gimtadienį ir ta proga organizuoja varžybas. 
Štangos spaudimas gulint – viena iš trijų ir pati svarbiausia varžybinė trikovės rungtis. BÅ«tent šią rungtį iki kovo 15 dienos ir gali atlikinėti visi norintieji, pretenduojantys į stipriausio „Marso“ sportininko titulą. Varžybos tęsiasi jau kurį laiką – sportininkai atlieka šÄ¯ pratimą ir fiksuojamas geriausias rezultatas, taigi laimėtojai lyg ir numanomi. Kol kas kategorijoje, kurioje dalyvauja jaunesni nei 1996 m. gimimo asmenys, laimi Anatolijus Savičenka, antroje kategorijoje, kurioje varžosi gimusieji 1994–1995 m., pirmauja Tomas Grigorjevas, o trečioje kategorijoje, kurioje dalyvauja 18–21-erių metų žmonės, laimi Justinas Elmonas. Tiesa, kai kurie sportininkai spausti štangą gulint bandys tik pačiomis paskutinėmis varžybų dienomis, tad lyderiai gali greitai pasikeisti.
Paklausinėjus dalyvių, kas juos paskatino dalyvauti šiose varžybose, sulaukiau panašių atsakymų – galimybė išbandyti save. Tarp dalyvių yra ir patyrusių sportininkų, ir visai neseniai pradėjusių lankyti „Marsą“. Pavyzdžiui, Romanas ir Denisas klubą lanko tik 4-5 mėnesius, o Justinas Elmonas nė neprisimena, kada pradėjo sportuoti, tačiau visiems trims vaikinams šios varžybos yra pirmosios.
Treneris R. Virčinskas sako, kad varžantis kyla vaikinų motyvacija sportuoti. Paprastai varžybose turi tik kelis bandymus ir, jei nepasiseka, lieki nieko nepešÄ™s. ŠÄ¯ kartą vaikinai turi du mėnesius ir neribotą bandymų skaičių, taigi mato, kaip tobulėja. 
Štangos spaudimo gulint varžybos – ne pirmos, kuriose dalyvauja „Marso“ sportininkai. R. Virčinsko entuziazmo dėka sportininkai turi visą reikalingą inventorių bei sąlygas tobulėti. Treneris prisipažino, kad sporto klubas – viso jo gyvenimo svajonė. Svajonė, kurią jis įgyvendino ir kuria pasidalijo su mumis.
Taigi ačiÅ« tau, „Marse“, sėkmės ir sveikiname su gimtadieniu!
Sporto klubo „Marsas“ įkÅ«rėjas ir treneris R. Virčinskas
Anastasija KISELIOVA

Eimantė Petrauskaitė 2012-03-11 12:37:35
MERĖ
Renginių organizatoriams
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?