2019 m. birželio 27 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Kviečiame NVO ir religines bendruomenes teikti paraiškas Zarasų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir religinių bendruomenių dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkursui

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Mėnesio KALENDORIUS

 Muzika šiais laikais užima bene didžiausią mūsų gyvenimo dalį. Dainuoja kiekvienas: vieni tikroje scenoje, kiti – duše... Muzika skamba visur – televizijoje, radijuje, net išėjus į lauką pro atvirą kaimynų langą galima nugirsti seną, gerą R. Cicino dainą. XX a. išpopuliarėjo gatvės muzika. Gatvės muzikos diena minima gegužės 19-ąją tądien išeinant į gatves ir muzikuojant. XX a. pradžioje Italijoje šią dieną miesto gyventojai išeidavo į gatves ir keldavo milžinišką šurmulį: eidavo siauromis Italijos gatvelėmis pulkais, grodami skirtingas melodijas, dainuodami skirtingas dainas, taip ragindami kiekvieną išeiti ir parodyti savo talentą. Smagu, kad ir Lietuvoje dainininko Andriaus Mamontovo iniciatyva Gatvės muzikos diena rengiama jau  nuo 2007 metų.
DĖMESIO! Primename visiems muzikantams ir šios dienos dalyviams – iki šiol Gatvės muzikos diena Lietuvoje vykdavo pirmąjį gegužės šeštadienį, tačiau šįmet nukeliama į gegužės 19-ąją – tikrąją Gatvės muzikos dieną. 
Įdomi šventė šviesiaplaukiams: jų aukso spalvos plaukams paminėti skirta gegužės 31-oji. Tą dieną daug kur pasaulyje vyksta šviesiaplaukių paradai. Manoma, jog šviesus plaukas yra Dieviškumo simbolis, duotas iš aukščiau. Senovėje šviesiaplaukes mergaites uždarydavo slėpdami nuo kitų, bijodami prarasti jų dieviškumą, manyta, jog blogos akys gali pakeisti plaukų spalvą. Na, o šiais laikais apie blondines kuriama daug šmaikščių juokelių... Matyt, tai atėjo iš anų laikų, talkinant brunetėms.  
Parengė ir piešė Arianda GRIŠČENKO.
Nuotraukos
Eimantė Petrauskaitė 2012-05-06 16:22:16