2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Meras susitiko su sentikių šventikais

Šių metų spalio 18-20 dienomis Zarasuose vyks tarptautinis simpoziumas „Pokrovo skaitymai“. Jame apie sentikystės tradicijas, istoriją paskaitas skaitys mokslininkai, visuomenės veikėjai iš įvairių pasaulio šalių. Dalyviams simpoziumo organizatoriai planuoja surengti ir turiningą koncertinę programą.


Dėl šio simpoziumo surengimo penktadienį į Zarasus atvyko Lietuvos sentikių bažnyčios vadovas, Vilniaus religinės bendruomenės dvasininkas Grigorij Bojarov, Kauno sentikių religinės bendruomenės vadovas Sergej Krasnopiorov. Svečiai susitiko su rajono Savivaldybės meru Nikolajumi Gusevu. Jie išsamiai aptarė šio tarptautinio simpoziumo organizavimo klausimus. Pokalbio metu taip pat buvo numatytos tolimesnio bendradarbiavimo gairės, aptartos šios bažnyčios aktualijos, taip pat pasidalinta ateities planais.


Lietuvos sentikių bažnyčios vadovas, Vilniaus religinės bendruomenės dvasininkas Grigorij Bojarov pasidžiaugė, kad tokie susitikimai yra naudingi abiem pusėms – aptariamos problemos, ieškoma būdų, kaip jas kartu būtų galima išspręsti.

 

Meras Nikolajus Gusevas kvietė svečius ir ateityje atvykti į Zarasus, bendrauti, drauge surasti reikalingus sprendimus. Šiame pasitarime dalyvavo ir Zarasų sentikių bendruomenės atstovas Genadij Usačiov.
 

 

Rajono Savivaldybės informacija

Nuotraukoje: susitikimo dalyviai rajono Savivaldybės mero kabinete
 

Nuotraukos
Petras Ivanovas 2019-07-19 13:20:36
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?