2020 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Meras susitiko su Turmanto seniūnijos gyventojais

Turmanto seniūnija atoki Lietuvos Respublikos seniūnija. Ji ribojasi su Baltarusija ir Latvijos Respublika. Išskirtinis šios seniūnijos savitumas – daugiatautiškumas. Čia gyvena rusai, lenkai, baltarusiai, ukrainiečiai, latviai, totoriai. Lietuvių čia – mažuma. Seniūnijoje net kelių tautų tradicijos persipynė ir kasdienėje aplinkoje, ir buityje. Čia gražiai sugyvena ir turtina viena kitą įvairios kultūros.

 

Seniūnijoje problemų dėl tautybių ir religijų gausos niekada nekilo ir nekyla. Čia žmonės nepriklausomai nuo tautybės, kaip ir kitose rajono seniūnijose, sprendžia tas pačias problemas. Žmones jaudina nedarbas, socialinė parama, kaimų ir miestelių tvarkymas bei kitos problemos.


Apie tai turmantiškiai kalba su meru gyventojų priėmimo metu. Apie tai jie su rajono vadovu kalbėjo ir šį sykį. Tik šį sykį gyventojų priėmimas buvo kitoks. Ne gyventojai vyko į Zarasus, o meras atvyko pas gyventojus. Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas su Turmanto seniūnijos gyventojais susitiko darbo ir gyvenamosiose vietose. Svečias aptarė su turmantiškiais aktualias seniūnijoje teisėtvarkos, aplinkos gražinimo, verslo plėtojimo ir kitas aktualius problemas, atsakė į šio krašto žmonių klausimus. Gyventojai domėjosi investicijų plėtojimu, verslo skatinimu, vietos kelių remontu ir kitomis aktualiomis problemomis. Šiuose pokalbiuose dalyvavo ir Turmanto seniūnijos seniūnas Stanislovas Stankevičius.


Susitikimų dalyviams meras palinkėjo būti pilietiškiems, domėtis ir aktyviai dalyvauti ne tik rajono, bet šalies politiniuose procesuose.


Šių turiningų susitikimų metu meras Nikolajus Gusevas padovanojo Lietuvos Respublikos vėliavas Turmanto sentikių religinei bendruomenei, Turmanto rusų bendruomenei ir Lietuvos lenkų sąjungos Zarasų skyriui.

 

 

Petras Ivanovas

Nuotraukoje: rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas susitiko su Lietuvos lenkų sąjungos Zarasų skyriaus pirmininke Teresa Narkevičiene.

Autoriaus nuotrauka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuotraukos
Svetlana Veikšrienė 2019-05-03 10:46:41
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?