2020 m. rugsėjo 22 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Meras tarėsi su policijos komisariato viršininku

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato viršininkas Dainius Šidlauskas susitiko su Zarasų rajono savivaldybės meru Nikolajumi Gusevu. Policijos komisariato viršininkas pristatė merui policijos veiklos rezultatus, aptarė iššūkius, su kuriais šiandien susiduria policijos pareigūnai. Pokalbio metu buvo nagrinėjamos  ir susiklosčiusios problemos, kurias būtina operatyviai spręsti.

 

Meras kartu su policijos komisariato viršininku aptarė glaudesnio  bendruomenės ir policijos bendradarbiavimo perspektyvas.

 

Pokalbio metu buvo akcentuota, kad būtina ir toliau efektyvinti darbo procesus - kuo daugiau pareigūnų budėtų ir dirbtų gatvėse, ten kur ir reikia jų pagalbos.

 

Aptartos priemonės organizuojant ir vykdant ugdomuosius, pilietiškumo, patriotiškumo,  o taip pat administracinių nusižengimų ir nusikalstamų veikų prevencijos ir užkardymo renginius bei projektus.

 

Šiame pasitarime dalyvavo ir rajono Savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas. 

Petras Ivanovas 

Nuotraukoje: rajono Savivaldybės mero Nikolajaus Gusevo, rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus Benjamino Sakalausko  susitikimas su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato viršininku Dainiumi Šidlausku.
Autoriaus nuotrauka
 
NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2019-06-21 22:31:14