2020 m. birželio 7 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Meras vedė karatė treniruotę

Grynas oras, vaiski birželio saulė praėjusį sekmadienį kvietė visus į Zaraso ežero Didžiąją salą, kur vyko pirmoji Zarasų vasaros sporto šventė „Aktyvuokis Zarasuose 19“.
 
Šventės dalyvius sveikino  renginio vedėjas Alanas Dzeranovas. Sporto entuziastus sveikino ir rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas. Jis džiaugėsi Zarasų sporto centro Karatė skyriaus jaunųjų sportininkų pasiekimais. Šio sporto entuziastai Zarasus garsina ne tik šalyje, bet ir už jos ribų. Meras linkėjo karatė entuziastams dar naujų pergalių ir sėkmės.    
 
Po to rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas pakvietė visus į karatė treniruotę. Joje dalyvavo Zarasų sporto centro karatė skyriaus jaunieji sportininkai.
 
Šio sporto entuziastai pristatė Shotokan karatė stilių ir pademonstravo savo gebėjimus zarasiškiams ir jų svečiams.
 
Karatė techniką demonstravo ir su šio sporto mėgėjais paslaptimis dalinosi meras. Jie drauge su meru atlikinėjo pratimus.
 
Zarasiškiai stebėjo treniruotę ir žavėjosi mero, jaunųjų zarasiškių kovotojų sugebėjimais. Treniruotės metu azarto, puikios ir žvalios  nuotaikos, troškimo išmokti karatė veiksmus jauniesiems zarasiškiams tikrai netrūko.
 
Petras Ivanovas
 
Autoriaus nuotraukose – šventės ir mero Nikolajus Gusevo treniruotės šioje  šventėje akimirkos. 

 


Zarasų rajono savivaldybė 2019-06-11 16:51:25