2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Mero sveikinimas

Gerbiami šauliai,
 
Šiandien Lietuvoje graži ir įspūdinga šventė. Iškilmingai  pažymime  Lietuvos šaulių sąjungos įkūrimo šimtmečio jubiliejų. Per tą laiką  Šaulių sąjunga kartu su Lietuvos valstybe patyrė daug ir sunkių išbandymų, kuriuos garbingai įveikė. Šauliai visada buvo ne tik  sukarinta jėga, ši organizacija visada  palaikė tautos dvasią, vienijo mūsų krašto žmones ir mokėjo aukotis ir ginti  gimtąją šalį.
 
Džiugu, kad ir Zarasų krašto šauliai įrašė daug gražių puslapių į mūsų šalies istoriją. Šios šventės dieną pagerbiame tuos šaulius, kurie krito kovoje už Tėvynės laisvę ir nepriklausomybę.   Šiandien mūsų rajono šauliai šventai saugo jų atminimą ir tęsia jų žygius.
 
Nuoširdžiai sveikinu Zarasų šaulių 7-osios kuopos „Vytis“ šaulius gražaus jubiliejaus proga, linkiu sėkmės darbe ir dėkoju jiems už tai, kad jie  ugdo pasitikinčius savimi, kūrybingus, motyvuotus ir drausmingus Lietuvos Respublikos piliečius, pasirengusius ginti Tėvynę, visada padėti kitiems. 
 
Su pagarba ir dėkingumu
Zarasų rajono savivaldybės meras
Nikolajus Gusevas

Zarasų rajono savivaldybė 2019-06-27 11:06:19