2020 m. gegužės 29 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Mero taurė – zarasiškiui Deividui Ruseckui (VIDEO)

Praėjusį savaitgalį, sausio 16 –ąją, Zarasų sporto centre vyko tarptautinis klasikinių šaškių turnyras Zarasų rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Jame dalyvavo per trisdešimt dalyvių iš Latvijos Daugpilio miesto, Utenos, Ukmergės, Vilniaus, Anykščių ir Zarasų rajonų.
 
Varžybos vyko šveicariška sistema. Po devynių žaidimo turų, užtrukusių penkias valandas, buvo paskelbti nugalėtojai.
 
Prieš apdovanojimų ceremoniją, Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, sveikindamas dalyvius pasidžiaugė, kad dėka šio sporto entuziastų Zarasuose gyvuoja šaškių sportas ir džiugu, kad šios sporto šakos dalyvių tarpe yra tiek daug jaunimo, o tai ženklas, kad ši sporto šaka gyvuos.
 
Jaunimo merginų tarpe pirmąją vietą iškovojo Paula Džachija, Zarasų Ąžuolo gimnazijos gimnazistė. Jaunimo vaikinų tarpe pirmąją vietą ir Zarasų rajono savivaldybės mero taurę iškovojo zarasiškis, „Ąžuolo“ gimnazijos gimnazistas Deividas Ruseckas, antroji ir trečioji vietos atiteko taip pat atiteko Zarasų Ąžuolo gimnazijos gimnazistams Aivarui Vadeišai ir Eduardui Džachijai.
 
Moterų tarpe nepralenkiama buvo ir taurę iškovojo zarasiškė Ona Pikauskienė, antra - viešnia iš Latvijos daugpilietė Stefanija Dombrovska, trečia - ukmergietė Marija Butkuvienė.
 
Vyrų grupėje, atkakliose kovose daugiausiai 7,5 taško iš devynių galimų surinko ir taurę iškovojo uteniškis Edmundas Starkus, antrojoje vietoje palikęs zarasiškį Joną Eskį (6,5 taško) ir trečiojoje -anykštėną Valdą Veršulį (6,5 taško).
 
Vyriausiasis varžybų teisėjas, sporto klubo „Zarasai“ šaškių skyriaus narys Algirdas Buičenka padėkojo Zarasų rajono savivaldybės merui už šventę ne tik rajono šaškininkams, bet ir šio gražaus turnyro svečiams.
 
Nuotraukos

Svetlana Veikšrienė 2016-01-25 10:34:51
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?