2020 m. spalio 25 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Mes žinome, kodėl esame laisvi

Smalvų kaimo gyventojai po Mišių bažnyčioje susirinko paminėti Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną. Ši diena svarbi visiems: ne tik tiems, kurie dalyvavo 1991-ųjų metų įvykiuose, bet ir tiems, kurie gimė jau laisvi, tačiau žino, kad reikia nepamiršti, kaip buvo iškovota laisvė, kurią dabar turime.
                     
Džiugu, kad į minėjimą susirinko nemažas būrys žmonių. Savo prisiminimais pasidalino ir sveikinimo žodį tarė seniūnas Stanislovas Stankevičius, džiaugėsi, kad esame vieningi ir nepamirštame tokios dienos, pirmininkas Saulius Valiūnas priminė, kad reikia didžiuotis, kad esame ir nepamiršti tų, kurie mums iškovojo laisvę. Žodį tarė ir vikaras Miroslav Anuškevič, kuris pakvietė visus pasimelsti už žuvusiuosius, o visiems susirinkusiems palinkėjo vienybės. Mažieji dalyviai paskaitė eilių apie Tėvynę. 
                     
Po prasmingos įžangos, visi susirinkusieji buvo pakviesti pasivaišinti karštu maistu, arbata, skanėstais. Gausus stalas buvo suruoštas Smalvų bendruomenei laimėjus Zarasų rajono savivaldybės projektą, už gautas lėšas buvo įsigyta lauko virtuvės reikmenų ir maisto prekių.
                     
Žmonės neskubėjo skirstytis: vaišinosi, kalbėjosi, prisiminė... Tariame ačiū visiems susirinkusiems, kad atėjo ir buvo kartu. Tai tik dar kartą įrodo, kad mes nepamiršome, nepamirštame ir nepamiršime, kodėl esame laisvi.
 
Smalvų bendruomenės informacija

 


2019-01-17 11:03:03
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?