2019 m. gegužės 25 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Skelbiamas Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos projektų finansavimo konkursas. Paraiškos priimamos nuo 2019 m. balandžio 30 d. iki 2019 m. gegužės 29 d.

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Mėtinukas vietoj cigaretės

Tabako rūkymas - labiausiai paplitusi priklausomybės liga, tarptautinėje ligų klasifikacijoje įvardijama kaip, psichikos ir elgesio sutrikimai vartojant tabaką. Ši priklausomybės rūšis kelia daugiau sveikatos problemų ir priešlaikinių mirčių, negu visos kitos legalios ir nelegalios narkotinės medžiagos kartu sudėjus.
                     
Visuomenės sveikatos biuro tikslas organizuoti ir koordinuoti prevencinį darbą, saugios ir palankios vaiko ugdymuisi aplinkos kūrimą. Lapkričio 29 dieną Zarasų „Pauliaus Širvio“ progimnazijoje septintoms ir aštuntoms klasėms pamokų metu, „Mėtinukas vietoj cigaretės“, priminėme kokią žalą rūkančiųjų ir nerūkančiųjų sveikatai daro rūkymas, diskusijos metu paaiškėjo, kad mokiniai nenorėtų kurti šeimos su rūkančiu asmeniu ir kad rūkymas nepriduoda kietumo, kurio taip trokšta paaugliai. Mokiniai vaišinosi mėtinukais.
                     
Tabako rūkymas – antroji pagal dažnumą viso pasaulio žmonių mirčių priežastis, vis dar išlieka vienu iš svarbiausiu lėtinių neinfekcinių ligų rizikos faktoriumi.  Didžiausią nerimą kelia tai, kad ligos ir mirtys nuo tabako rūkymo sukeltų ligų gresia ir niekada nerūkiusiems žmonėms.
 
Visuomenės sveikatos biuro stebėsenos specialistė
Nuotraukos


2017-11-30 15:13:58