2023 m. vasario 2 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Mokyklos kviečiamos prisijungti prie tarptautinės DofE programos

The Duke of Edinburghs International Award (DofE) – tarptautinė neformaliojo švietimo programa jaunimui. Jos esmė įveikti asmeninius iššÅ«kius, kurie suteikia 14–24 metų jaunimui praktinių gyvenimiškų įgÅ«džių, ugdo drąsią, atsakingą, savarankišką asmenybę, gebančią priimti sprendimus. Programa skatina ugdyti socialines-emocines kompetencijas, atpažinti savo talentus, išlikti fiziškai aktyviems, įgyti karjeros planavimo įgÅ«džių ir už tai gauti tarptautinį įvertinimą. Džiaugiamės partneryste su maždaug šimtu Lietuvos ugdymo įstaigų, įgyvendinančių DofE programą.

 

Programa dovanoja išskirtines patirtis ne tik joje dalyvaujančiam jaunimui, bet ir prie programos prisijungusiems mokytojams: jie kviečiami į pagal tarptautinį standartą organizuojamus akredituotus kvalifikacijos tobulinimo ir informacinius renginius, užmezga kontaktus ir tampa aktyvios bendruomenės dalimi.

 

Daugiau informacijos apie DofE programą: https://sway.office.com/zU5TugNQwOU3U4Do?ref=Link

 

Palaikomi Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Britų Ambasados Lietuvoje bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, siekiame kurti tvarias partnerystes ir kviečiame prisijungti prie DofE bendruomenės Lietuvoje. Norinčius įgyvendinti DofE programą nuo 2022 m. rugsėjo, kviečiame teikti paraišką www.dofeparaiska.lt. Paraiškos priimamos iki 2022 m. gegužės 15 d. arba kol bus užpildytos šiems metams skirtos vietos.

 

DofE Lietuva komanda


Zarasų rajono savivaldybė 2022-05-05 09:33:37